TheAdsTeam

laptop6

Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Jedną z najprostszych jest zarabianie w programach/platformach zwanych Revenue Share (w skrócie Revshare). Revenue Share to nowy model biznesowy, który powstał w 2012 roku i od tego czasu jest z powodzeniem rozwijany na całym świecie. Głównym założeniem RevShare jest podział zysków z wszystkimi aktywnie działającymi użytkownikami. Aktywnością nazywamy zakup usług i wykonywanie pracy, która kwalifikuje nas do podziału zysków. Najczęściej jest to wyklikanie 10 reklam raz na dobę.

Przede wszystkim Revshare to świetne narzędzia reklamowe. Firmy Revshare sprzedają usługi reklamowe, użytkownicy je wykupują, a programy dostarczają im produkt w postaci wyświetleń ich strony i banerów na całym świecie. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia pozycję w Google i daje nam większą oglądalność naszej strony lub bloga.

Bardzo ważnym czynnikiem zapewniającym długotrwałe działanie takich platform jest zewnętrzne finansowanie, czyli pozyskiwanie zysków nie tylko z wpłat użytkowników, ale również z innych zewnętrznych źródeł. Przykładem firm, którym już się to udało jest właśnie TheAdsTeam.

Obecnie jednym z najlepszych programów typu Revshare, w którym zarabiam i reklamuję mojego bloga jest TheAdsTeam.

Rejestracja do TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

Czym jest TheAdsTEAM?

Jest to platforma reklamowa zarejestrowana w Irlandii pod nazwą: THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED
numer firmy: 585013 CompanyDetails.aspx

​Właścicielami programu są:

Najam Ul Hassan – z zawodu jest absolwentem medycyny, od 5 lat działa w marketingu sieciowym. Pracował dla różnych organizacji MLM, budując struktury liczące kilka tysięcy ludzi z milionowymi dochodami. Razem z Azamem dzięki TheAdsTeam chcą wnieść dużo nowego do branży Revenue Share i liczą na sukces! W TheAdsTeam – właściciel i administrator.

Najam Ul Hassan

Muhammad Azam – studiował IT i sprawuje opiekę nad wszystkimi kwestiami technicznymi w TheAdsTeam. Ma bardzo duże doświadczenie w marketingu sieciowym. Zbudował ogromne struktury i do dnia dzisiejszego zarabia w różnych programach zarobkowych. W TheAdsTeam  – właściciel i program partnerski.

Muhammad Azam

Obaj Admini są z Londynu, można się z nimi spotkać, biuro znajduje się na Illford.

Adres: OFFICE 29 CLIFTON HOUSE, FITZWILLIAM STREET LOWER, DUBLIN 2

biuro wynajęte: www.clifton-house.com

Najważniejsze informacje o programie:

Topowy, świetnie rozwijający się program revshare, który wystartował 15 października 2016r. i zyskał ogromną popularność. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 88tys. użytkowników (stan na 01.05.2017). Dziennie rejestruje się 200-300 osób co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

Długoterminowy i stabilny program. Transparentni właściciele organizują eventy i cotygodniowe webinary. Pierwszy event w Polsce odbył się 28 stycznia 2017r. w Krakowie a drugi odbędzie się 27 maja 2017r. w Warszawie.

Największy plus to dziennie ograniczenie wypłat tylko do 200$. Dzięki temu ograniczeniu nie będzie jakiś kosmicznych wypłat dla indywidualnych osób a zyski pozostaną dłużej w systemie. A To bezpośrednio przekłada się na żywotność projektu. W zarabianiu w Revshare chodzi właśnie o to aby program działał jak najdłużej, aby płacił jak najdłużej i aby każdy zarobił jak najwięcej. TheAdsTeam to jedyny program revshare z tak niskim dziennym limitem wypłat $200!

Kolejnym dużym plusem programu jest jego zewnętrzne finansowanie (w zakładce „Affiliate program” znajdziemy listę marek, firm, i sklepów, które w nim uczestniczą). TheAdsTeam zarabia nie tylko ze sprzedaży ruchu i usług reklamowych, ale dodatkowo jest wspierany dochodami z zewnętrznych programów partnerskich: uSwich, Etihad Airways, Digicel, Adidas, Olympus, Amazon Associates, Domain, Mattress, TomTom, WestMusic, Alibaba, AliExpress, Skyscanner i inni.

Z każdego produktu, który zostanie kupiony przez kliknięcie loga tych marek na stronie TheAdsTeam, firma otrzyma prowizję, która będzie tu jej dodatkowym zyskiem. Cały zysk będzie dodany do revshare (tzw. Revenue Pool)  i dzielony między aktywnych użytkowników programu.

Rejestracja do programu TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

Jak działa program:

Aby zacząć zarabiać należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 10$, 25$ lub 50$. Po zakupie nabywasz prawo do odpowiedniej ilości (w zależności od rodzaju pakietu reklamowego) wyświetleń swojej reklamy. Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia premii należy obejrzeć 10 reklam dziennie. Aby osiągać większe korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).

​Zakupujesz minimum jeden pakiet reklamowy – oglądasz 10 reklam dziennie i osiągasz %-towy udział w naliczeniach opartych o zysk firmy.

​Przykładowo: Zakupując pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 50$ oraz oglądając każdego dnia 10 reklam osiągasz % udział w naliczeniach opartych o zysk firmy. W czasie 60 dni Adpack osiąga maksymalna wartość 60$ i paczka reklamowa jest „zamykana“, na Twoje konto jest doliczana kwota 60$. Twój dochód możesz wypłacić lub zakupić kolejne pakiety reklamowe (AdPacks).

​Wysokość Twoich dochodów w TheAdsTeam jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks). Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

 Otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga rejestracji nowych Partnerów oraz sprzedaży produktów!

Trzy Rodzaje Pakietów Reklamowych (AdPacks):

10$

 • zwrot 110% (500 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 200 kredytów na reklamę tekstową, 4 kliknięcia w banner) maksymalnie możemy posiadać 200 pakietów

25$

 • zwrot 115% (1000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 500 kredytów na reklamę tekstową, 500 kredytów na wyświetlenia bannera, i 10 kliknięć w banner) maksymalnie możemy posiadać 500 pakietów

50$

 • zwrot 120% (2000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 1000 kredytów na reklamę tekstową, 1000 kredytów na wyświetlenia bannera, i 20 kliknięć w banner) maksymalnie możemy posiadać 2000 pakietów

Maksymalnie na raz można kupić 100 pakietów.

Każdą z reklam możemy ustawić osobno w panelu, a potem dopisywać do niej kredyty za kolejne kupione pakiety. Nie ma tutaj obowiązku kupowania Adpacków wg kolejności kwotowej, można to zrobić dowolnie, zgodnie z posiadanymi na balansie środkami.

 Naliczenia dzienne i czas pracy pakietów:

Pakiet za 10$ (daje 110%), to da ok 0,25$ dziennych naliczeń, a to da ok 44 dni, przy założeniu naliczeń równych 2,5%
Pakiet za 25$ (daje 115%), to da ok 0,5625$ dziennych naliczeń, a to da ok 51 dni, przy założeniu naliczeń równych 2,25%
Pakiet za 50$ (daje 120%), to da ok 1$ dziennie, a to da ok 60 dni, przy założeniu naliczeń równych 2%

​Naliczenia wpadają w całości na balans konta, nie ma tutaj żadnego balansu repurchase, więc naliczenia są od razu do naszej dyspozycji. Można je wypłacić lub kupić za nie kolejne paczki reklamowe.

Naliczenia odbywają się co godzinę!

 Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie codziennie raz na 24 godziny 10-ciu reklam.

Brak wymaganej reinwestycji, natomiast jeśli zechcesz reinwestować to robisz to wewnętrznie w programie, bez wypłacania pieniędzy jak to jest np. w niektórych innych programach revshare.

Reklamy PTC:

​W programie są także reklamy PTC (płatne za kliknięcie). Użytkownicy programu, którzy nie mają wykupionych AdPacks mogą oglądać reklamy PTC, które są dostępne w panelu i zarobić na tym drobne kwoty. Są to reklamy zakupione przez innych członków  serwisu, którzy kupili tę usługę do kierowania ruchu na swoje strony.

​Limit wypłat dzienny:

Minimalna wypłata: 10$
Maksymalna wypłata: 500$ dziennie.

Maksymalne limity dziennych wypłat są różne dla poszczególnych rang w programie:

 • Brak rangi: 200$ dziennie
 • User Silver: 250$ dziennie
 • User Gold: 300$ dziennie
 • User Diamond: 350$ dziennie
 • User Blue Diamond: 400$ dziennie
 • User Black Diamond: 500$ dziennie

Limity wypłat w TheAdsTeam:

Od 11 kwietnia 2017 w programie nie można wypłacić więcej niż 200% – czyli dwukrotność tego, co się samemu wpłaciło do programu!

Przykład: jeśli kupisz Adpacki za 100$, to potem możesz wypłacić maksymalnie 200$.

Jeśli wypłacimy już 2 razy tyle, ile wpłaciliśmy, to wówczas nasze Adpacki przejdą w stan PAUZY (nie będą naliczać) do momentu aż nie dodamy nowych środków z procesora lub nie kupimy paczek za prowizje. Po dodaniu środków nasze Adpacki „zpauzowane” plus nowe Adpacki kupione za depozyt – zaczynają znów pracować = naliczać (oczywiście po wyklikaniu reklam).

Środki z prowizji od poleconych przeznaczone na zakupy Adpacków będą zwiększać limit do wypłaty, czyli: jeśli Twój polecony kupi Adpacki z nowych środków to możesz to albo wypłacić od razu (bez żadnych limitów), albo kupić za to paczki i wtedy Twój limit do wypłaty wzrośnie razy 2.

LeaderShip Ranks:

Wyróżnienia dla osób o wyższej randze. Za osiągnięcie poszczególnego poziomu Leadership Ranks otrzymujemy nagrodę rzeczową wskazaną na zdjęciu obok poziomu.

Wszyscy użytkownicy od poziomu GOLD trafiają do tzw. Leadership Pool. 8% prowizji TheAdsTeam ze sprzedaży wszystkich AdPacks w programie będzie dzielona przez tych, którzy się tu znajdą.

Zarabiaj sam lub z zespołem!

​Rekomendowanie programu nie jest warunkiem otrzymywania naliczeń.  Jeśli jednak chcesz otrzymywać dodatkowe korzyści rekomendując program TheAdsTeam swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego zakupu do 5 poziomów w głąb swojej struktury partnerskiej.

Prowizje z zakupów osób poleconych:

 • z Adpacków kupowanych przez poleconych z nowych środków z procesora są to 2 poziomy prowizji: 8% za pierwszy poziom i 2% drugi poziom;
 • natomiast z Adpacków kupowanych ze środków z tzw. reinwestycji jest to: 1 poziom 8%.

Warunki otrzymania prowizji:

Prowizje otrzymane za zakupy poleconych dokonane z nowych środków można od razu wypłacić, bez limitów. Jedyny warunek: sami musimy posiadać min. 10 paczek za 50$. Natomiast prowizje otrzymane za zakupy poleconych dokonane ze środków z tzw. reinwestycji muszą być najpierw przeznaczone na zakup nowych paczek.

​WAŻNE: Jeśli otrzymamy prowizję od poleconego np. na balans commision procesora payza, ale samemu działamy na bitcoin, to można przenieść tą prowizję z balansu commision payza na commision bitcoin, a następnie kupić Adpack, by po jego przepracowaniu móc wypłacić sobie środki.

​Procesory płatnicze:

Payza, STP, Payeer, Perfect Money, Bitcoin (przez Coinpayments)

0% prowizji przy wpłacie z Coinpayments!

Produkty reklamowe w TheAdsTeam:

Program oferuje użytkownikom następujące usługi reklamowe: Banner Ads, Text Ads, Login Ads, PPC Ads, Traffic Exchange, PTC Ads oraz Adpacks. Użytkownicy mogą kupić każdy z tych produktów reklamowych w celu promowania własnego biznesu, sklepu internetowego, innych projektów w których uczestniczą, swojej strony czy bloga.

Materiały do reklamowania programu:

Po rejestracji w programie otrzymasz gotowe bannery (ze swoim reflinkiem) oraz trzy rodzaje landing page do jego promocji, Znajdują się one w zakładce Promo Tools (Narzędzia do promocji).

Program oparty jest o sprawdzony skrypt, wykorzystany m.in przy tworzeniu programów MPA, MPCA.

Tak działa TheAdsTEAM!

Moje konto w programie:

Moje konto w programie TheAdsTeam (stan z 01.05.2017)

Rejestracja

Tutaj możecie zarejestrować się do programu TheAdsTeam z mojego reflinka:

Rejestracja do programu TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

a rejestrując się koniecznie należy podać adres mailowy na gmail.com

Zapisując się do w/w programu będziemy też potrzebowali posiadać procesor płatniczy. Obecnie, najpopularniejszy i najbardziej polecany to procesor PAYZA - nieskomplikowany w użyciu i posiadające polską wersję językową.

W programie nie wolno zakładać kont z tego samego numeru IP, obowiązuje zasada jedno konto IP na jedno gospodarstwo domowe.

Moja Landing page do TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

W przypadku zainteresowania zakupem w/w Landing page skontaktuj się ze mną.

Moja Landing page do TheAdsTeam

Moja strategia działania w TheAdsTeam:

Strategia jest bardzo prosta:

 1. Sprawdzam jakie jest minimum do wypłaty w danym programie. W TheAdsTeam jest to 10$.
 2. Dochodzę do poziomu na którym osiągam w programie 10$ z dziennych naliczeń.
 3. Raz w tygodniu w wybrany dzień wypłacam sobie swoje dzienne naliczenia w wysokości 10$.
 4. W ten sposób moje konto w programie cały czas się buduję (czyli cały czas dokupuję Adpacki z naliczeń) ale również wypłacam część dla siebie.
 5. W miarę jak zwiększają się moje dzienne naliczenia zwiększam też sumę jaką sobie raz w tygodniu wypłacę. Jeżeli naliczenia będę mieć 20$ dziennie to co tydzień będę wypłacać z programu 20$, 50$ dziennych naliczeń = tygodniówka w wysokości 50$ itd.

Każdy nawet z małym wkładem może to robić: zacząć działać, zarabiać i wypłacać.

W TheAdsTeam mój wkład wynosił 20$ (kupiłam 2 Adpacki po 10$), ale dzięki polecaniu i reinwestowaniu, dziś moje naliczenia w tym programie wynoszą ponad 36$ dziennie. Stosuję strategię i wypłacam sobie tygodniówki.

Oczywiście jeśli ktoś ma większy wkład, większe naliczenia to może więcej wypłacać, np. raz na tydzień sumę dwudniowych swoich naliczeń lub nawet codziennie może wypłacać. Wszystko zależy od strategii jaką kto sobie opracuje.

Nowości i zmiany w programie TheAdsTEAM:

Program cały czas się rozwija i pojawia się w nim sporo nowości korzystnych zarówno dla uczestników jak i dla reklamodawców, m.in.:

1. W programie wprowadzono język polski – wystarczy zmienić język na polski w panelu w prawym górnym rogu.

2. TheAdsTeam Shopping:

TheAdsTeam oprócz sprzedaży Adpacków i usług reklamowych zasilany jest dodatkowymi źródłami dochodów z zewnętrznych programów partnerskich z następującymi firmami:

Z każdego produktu, który zostanie kupiony przez kliknięcie loga tych marek na stronie TheAdsTeam, firma otrzyma prowizję, która będzie  jej dodatkowym zyskiem. Cały zysk będzie dodany do Revenue Share (tzw. Revenue Pool)  i dzielony między aktywnych użytkowników programu.

3. TheAdsTeam Academy:

W ramach TheAdsTeam Academy firma zaoferuje e – książki, video, narzędzia marketingu internetowego i coaching, które pomogą zainteresowanym użytkownikom poszerzyć swoje wiadomości o tym co to jest marketing online i jak z niego korzystać. Być może ruszy już od końca stycznia 2017, będą m.in video, kursy, szkolenia z marketingu, reklamy i wykorzystywania ich zasobów i plan matrycowy.

4. TheAdsTeam Pro:

W ramach TheAdsTeam Pro firma będzie oferować użytkownikom narzędzia potrzebne, aby odnieść sukces w marketingu online. Będą to między innymi:

 • creator Landing Pages,
 • creator bannerów,
 • creator lejków sprzedażowych,
 • autorespondery.

Konkretne narzędzia do łatwiejszego i sprawniejszego prowadzenia kampanii w działaniach marketingowych, i do tego będzie miesięczna płatna subskrypcja – jeśli będzie się chciało te narzędzia wykorzystywać.

5. Przy wypłatach przez BTC pobierana jest prowizja 2% (koszt zrealizowania wypłaty przez oddelegowane do tego osoby). Na pewno zostaną wypłaty manualne, to kwestia bezpieczeństwa środków. Automatycznych wypłat nie będzie.

6. Jeśli klikasz reklamy PTC to teraz będziesz mógł wypłacić te kwoty na dowolny procesor.

7. W temacie weryfikacji: będzie obgadywana z liderami i użytkownikami, jeśli po rozmowach okaże się, że rzeczywiście jest taka potrzeba/konieczność i jeśli rozwiąże ona więcej problemów niż stworzy, to wtedy opcja weryfikacji, która od początku w panelu jest – będzie uaktywniona, ale w tym temacie jeszcze trwają rozmowy.

*Rejestrując się z mojego linka do  w/w programu, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

Jedno przemyślenie na temat “TheAdsTeam”

 1. ~Daniel pisze:

  Bardzo treściwie opisany program, jestem pod mega wrażeniem :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>