TheAdsTeam

laptop6

Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Jedną z najprostszych jest zarabianie w programach/platformach zwanych Revenue Share (w skrócie Revshare). Revenue Share to nowy model biznesowy, który powstał w 2012 roku i od tego czasu jest z powodzeniem rozwijany na całym świecie. Głównym założeniem RevShare jest podział zysków z wszystkimi aktywnie działającymi użytkownikami. Aktywnością nazywamy zakup usług i wykonywanie pracy, która kwalifikuje nas do podziału zysków. Najczęściej jest to wyklikanie 10 reklam raz na dobę.

Przede wszystkim Revshare to świetne narzędzia reklamowe. Firmy Revshare sprzedają usługi reklamowe, użytkownicy je wykupują, a programy dostarczają im produkt w postaci wyświetleń ich strony i banerów na całym świecie. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia pozycję w Google i daje nam większą oglądalność naszej strony lub bloga.

Bardzo ważnym czynnikiem zapewniającym długotrwałe działanie takich platform jest zewnętrzne finansowanie, czyli pozyskiwanie zysków nie tylko z wpłat użytkowników, ale również z innych zewnętrznych źródeł. Przykładem firm, którym już się to udało jest właśnie TheAdsTeam.

Obecnie jednym z najlepszych programów typu Revshare, w którym zarabiam i reklamuję mojego bloga jest TheAdsTeam.

Rejestracja do TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

Czym jest TheAdsTEAM?

Jest to platforma reklamowa zarejestrowana w Irlandii pod nazwą: THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED
numer firmy: 585013 CompanyDetails.aspx

​Właścicielami programu są:
Najam Ul Hassan – właściciel i program partnerski
Muhammad Azam – właściciel i administrator

Admini są z Londynu, można się z nimi spotkać, biuro na Illford.

Adres: OFFICE 29 CLIFTON HOUSE, FITZWILLIAM STREET LOWER, DUBLIN 2

biuro wynajęte: www.clifton-house.com

Najważniejsze informacje o programie:

Nowy, świetnie rozwijający się program revshare, który wystartował 15 października 2016r. i szybko zyskuje popularność. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 27tys. użytkowników (stan na 21.12.16). Dziennie rejestruje się 200-300 osób co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

Zapowiada się długoterminowy i stabilny program. Transparentni właściciele organizują eventy i cotygodniowe webinary, a pierwszy event w Polsce planowany jest na 28 stycznia 2017r.

Największy plus to dziennie ograniczenie wypłat tylko do 300$. Dzięki temu ograniczeniu nie będzie jakiś kosmicznych wypłat dla indywidualnych osób a zyski pozostaną dłużej w systemie. A To bezpośrednio przekłada się na żywotność projektu. W zarabianiu w Revshare chodzi właśnie o to aby program działał jak najdłużej, aby płacił jak najdłużej i aby każdy zarobił jak najwięcej. TheAdsTeam to jedyny program revshare z tak niskim dziennym limitem wypłat $300!

Kolejnym dużym plusem programu jest jego zewnętrzne finansowanie (w zakładce „Affiliate program” znajdziemy listę marek, firm, i sklepów, które w nim uczestniczą). TheAdsTeam zarabia nie tylko ze sprzedaży ruchu i usług reklamowych, ale dodatkowo jest wspierany dochodami z zewnętrznych programów partnerskich: uSwich, Etihad Airways, Digicel, Adidas, Olympus, Amazon Associates, Domain, Mattress, TomTom, WestMusic, Alibaba, AliExpress, Skyscanner i inni.

Z każdego produktu, który zostanie kupiony przez kliknięcie loga tych marek na stronie TheAdsTeam, firma otrzyma prowizję, która będzie tu jej dodatkowym zyskiem. Cały zysk będzie dodany do revshare (tzw. Revenue Pool)  i dzielony między aktywnych użytkowników programu.

Rejestracja do programu TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

Jak działa program:

Aby zacząć zarabiać należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 10$, 25$ lub 50$. Po zakupie nabywasz prawo do odpowiedniej ilości (w zależności od rodzaju pakietu reklamowego) wyświetleń swojej reklamy. Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia premii należy obejrzeć 10 reklam dziennie. Aby osiągać większe korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).

​Zakupujesz minimum jeden pakiet reklamowy – oglądasz 10 reklam dziennie i osiągasz %-towy udział w naliczeniach opartych o zysk firmy.

​Przykładowo: Zakupując pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 50$ oraz oglądając każdego dnia 10 reklam osiągasz % udział w naliczeniach opartych o zysk firmy. W czasie 60 dni Adpack osiąga maksymalna wartość 60$ i paczka reklamowa jest „zamykana“, na Twoje konto jest doliczana kwota 60$. Twój dochód możesz wypłacić lub zakupić kolejne pakiety reklamowe (AdPacks).

​Wysokość Twoich dochodów w TheAdsTeam jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks). Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

 Otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga rejestracji nowych Partnerów oraz sprzedaży produktów!

Trzy Rodzaje Pakietów Reklamowych (AdPacks):

10$

  • zwrot 110% (500 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 200 kredytów na reklamę tekstową, 4 kliknięcia w banner) maksymalnie możemy posiadać 200 pakietów

25$

  • zwrot 115% (1000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 500 kredytów na reklamę tekstową, 500 kredytów na wyświetlenia bannera, i 10 kliknięć w banner) maksymalnie możemy posiadać 500 pakietów

50$

  • zwrot 120% (2000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 1000 kredytów na reklamę tekstową, 1000 kredytów na wyświetlenia bannera, i 20 kliknięć w banner) maksymalnie możemy posiadać 2000 pakietów

Maksymalnie na raz można kupić 100 pakietów.

Każdą z reklam możemy ustawić osobno w panelu, a potem dopisywać do niej kredyty za kolejne kupione pakiety. Nie ma tutaj obowiązku kupowania Adpacków wg kolejności kwotowej, można to zrobić dowolnie, zgodnie z posiadanymi na balansie środkami.

 Naliczenia dzienne i czas pracy pakietów:

Pakiet za 10$ (daje 110%), to da ok 0,25$ dziennych naliczeń, a to da ok 44 dni, przy założeniu naliczeń równych 2,5%
Pakiet za 25$ (daje 115%), to da ok 0,5625$ dziennych naliczeń, a to da ok 51 dni, przy założeniu naliczeń równych 2,25%
Pakiet za 50$ (daje 120%), to da ok 1$ dziennie, a to da ok 60 dni, przy założeniu naliczeń równych 2%

​Naliczenia wpadają w całości na balans konta, nie ma tutaj żadnego balansu repurchase, więc naliczenia są od razu do naszej dyspozycji. Można je wypłacić lub kupić za nie kolejne paczki reklamowe.

Naliczenia odbywają się co godzinę!

 Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie codziennie raz na 24 godziny 10-ciu reklam.

Brak wymaganej reinwestycji, natomiast jeśli zechcesz reinwestować to robisz to wewnętrznie w programie, bez wypłacania pieniędzy jak to jest np. w My24

​W programie są także reklamy PTC (płatne za kliknięcie).

​Limit wypłat dzienny:

Minimalna wypłata: 10$
Maksymalna wypłata: 300$ dziennie

Zarabiaj sam lub z zespołem!

​Rekomendowanie programu nie jest warunkiem otrzymywania naliczeń.  Jeśli jednak chcesz otrzymywać dodatkowe korzyści rekomendując program TheAdsTeam swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego zakupu do 5 poziomów w głąb swojej struktury partnerskiej.

Prowizje z zakupów osób poleconych: 5 poziomów poleceń: 8% , 2% , 1% , 1% , 1%

​WAŻNE: Jeśli otrzymamy prowizję od poleconego np. na balans commision procesora payza, ale samemu działamy na bitcoin, to można przenieść tą prowizję z balansu commision payza na commision bitcoin, a następnie kupić Adpack, by po jego przepracowaniu móc wypłacić sobie środki.

Nie otrzymamy prowizji za zakupy swojego poleconego jeśli sami nie kupimy w programie min. 1 pakietu Adpack.

Prowizji otrzymanych od poleconych nie można od razu wypłacić, najpierw trzeba za nie kupić Adpacki, te muszą swoje popracować i dopiero wtedy wypłata.

​Procesory płatnicze: Payza, STP, Payeer, Perfect Money, Bitcoin (przez Coinpayments)

0% prowizji przy wpłacie z Coinpayments!

Produkty reklamowe w TheAdsTeam: Banner Ads, Text Ads, Login Ads, PPC Ads, Traffic Exchange, PTC Ads oraz Adpacks.

​Program oparty jest o sprawdzony skrypt, wykorzystany m.in przy tworzeniu programów MPA, MY24, itp.

Po rejestracji w programie otrzymasz gotowe bannery (ze swoim reflinkiem) oraz trzy rodzaje landing page do jego promocji!

W programie wprowadzono język polski – wystarczy zmienić język na polski w panelu w prawym górnym rogu.

Tak działa TheAdsTEAM!

Moje konto w programie:

Moje konto w programie TheAdsTeam (stan z 26.12.2016r.)

Rejestracja

Tutaj możecie zarejestrować się do programu TheAdsTeam z mojego reflinka:

Rejestracja do programu TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

a rejestrując się koniecznie należy podać adres mailowy na gmail.com

Zapisując się do w/w programu będziemy też potrzebowali posiadać procesor płatniczy. Obecnie, dwa najpopularniejsze i najbardziej polecane są procesory PAYZA oraz SolidTrust - nieskomplikowane w użyciu i posiadające polską wersję językową.

W programie nie wolno zakładać kont z tego samego numeru IP, obowiązuje zasada jedno konto IP na jedno gospodarstwo domowe.

Moja Landing page do TheAdsTEAM: KLIKNIJ TUTAJ

W przypadku zainteresowania zakupem w/w Landing page skontaktuj się ze mną.

Moja Landing page do TheAdsTeam

*Rejestrując się z mojego linka do  w/w programu, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

Jedno przemyślenie na temat “TheAdsTeam”

  1. ~Daniel pisze:

    Bardzo treściwie opisany program, jestem pod mega wrażeniem :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>