Recyclix

blog6

Kolejnym bardzo ciekawym programem, w którym aktualnie działam i zarabiam jest:

Recyclix

INWESTYCJA W ODPADY!

Rocznie wyrzucamy miliard śmieci na całej kuli ziemskiej.

Dlaczego by w nie, nie zainwestować ?

Łotewska firma Recyclix, daje nam taką możliwość bez wychodzenia z domu !

Rejestracja do programu Recyclix: KLIKNIJ TUTAJ

WAŻNE: W formularzu rejestracji w polu Konto ID Sponsora wpisz mój numer ID: 4A01-094E-7105

Recyclix to program związany z recyklingiem śmieci, który jednocześnie pozwala rozwijać się realnej polsko-litewskiej firmie zlokalizowanej w Łomży, zajmującej się recyklingiem odpadów. Od razu po rejestracji w programie otrzymujemy bonus 20 euro na start od firmy dla wypróbowania jej systemu działania.

W ramach limitowanej oferty promocyjnej, Recyclix rozdaje bonus 20 € dla każdego nowego użytkownika.

Bonus 20 euro należy przeznaczyć na pierwszy zakup surowców, co pozwala na rozpoczęcie procesu recyklingu z 100 kg odpadów. Zarejestruj się i odbierz swój bonus.

WAŻNE! Bonus ten otrzymujemy od firmy na 60 dni aby przekonać się jak działa Recyclix i w tym czasie musimy zadecydować czy program nam odpowiada i czy chcemy w nim dalej działać. Jeśli TAK to aby zatrzymać swoje konto i bonus musimy wpłacić do programu z własnych środków minimum 20 euro.

Czym jest Recyclix?

Recyclix — to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju firma na całym świecie. Naszym głównym celem jest integracja i pełne wykorzystanie możliwości internetu i realnego biznesu dla najbardziej skutecznego rozwoju branży przetwórstwa odpadów.

Działalność Recyclix polega na rozwijaniu i zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Działalność jest skierowana na rynek Europy, nasza siedziba mieści się w Warszawie. W miarę wzrostu zainteresowania i popytu na nasze usługi planujemy rozwój firmy w innych krajach. Już od dłuższego czasu ściśle współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami w zakresie produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Celem naszej działalności jest jednoczesna ochrona interesów wszystkich uczestników projektu i właściwe zarządzanie obsługą. Każdy zarejestrowany użytkownik automatycznie staje się nie tylko szczęśliwym partnerem biznesowym, ale i całkiem realnym obrońcą środowiska. Recyclix używa tylko przyjazne dla środowiska technologie, które nie szkodzą środowisku, a nasza działalność pomaga przywrócić ją. Łączymy środowisko i biznes, bo właśnie w takim połączeniu nasza z wami przyszłość!

Zapraszamy do zarabiania razem z nami. Długofalowa współpraca — klucz do sukcesu każdego projektu i nasz serwis nie jest wyjątkiem. Oferujemy uczestnikom możliwość zarabiania za pomocą otwartego dostępu do zakupu i sprzedaży surowców wtórnych na rynku międzynarodowym poprzez nasz serwis. Naszym zadaniem jest organizacja i zarządzanie przetwarzaniem, a Twoim zadaniem jest pomoc we wspólnym organizowaniu surowców do recyklingu i sprzedaży!

Koncepcja jest prosta: Ty kupujesz odpady, a My przetwarzamy je dla Ciebie i dalej sprzedajemy. Robimy z niepotrzebnych surowce nadające się do dalszego wykorzystania w różnych dziedzinach. Na przykład ze starej zużytej folii LDPE robimy granulat, z którego produkuje się znane czarne worki do śmieci, a także kilka rodzajów rur i innych produktów z tworzyw sztucznych.

Otrzymuj stabilny oraz wysoki dochód kupując odpady później sprzedając już w przepracowanej formie.

Inwestując w odpady, można zapewnić sobie najlepszy i najbardziej niezawodny atut, bo w dzisiejszych czasach można go odsprzedać. Przetwarzając odpady oraz utylizując odpady, zawsze można sprzedać przetworzony produkt dużo drożej niż jego pierwotna wartość.

Uczestnicząc w procesie recyklingu – otrzymujesz zysk.

​Dzięki współpracy z naszym projektem, nie będziesz bezpośrednio zaangażowany w procedury przetwarzania. Procesem przetwarzania odpadów w pieniądze będą się zajmować specjaliści naszej firmy. Ty zarabiasz tylko na kupowaniu oraz sprzedaży odpadów za pośrednictwem naszego serwisu, który otwiera dostęp do rynku międzynarodowego.

My połączyliśmy recykling odpadów i internet, przetworzyliśmy to w produkt innowacyjny który działa. Zostań przetwórcą i zacznij zarabiać razem z nami.

Naliczenia zysków w cyklach

Jak działa program?

Po wpłacie depozytu albo korzystając z bonusowej kwoty możemy rozpocząć inwestycję w programie poprzez zakup odpadów (w kilogramach). Proces inwestycyjny dzieli się na cykle a te na etapy (odpady > rozdrobnienie > granulat), po którym możemy albo reinwestować depozyt i rozpocząć kolejny cykl, albo reinwestować depozyt i wypłacić same zyski (jeżeli ich wysokość osiągnie 20 euro) albo wypłacić całość: zyski + depozyt (przy pomocy opcji sprzedaży towarów).

​Cały cykl inwestycyjny trwa 5 tygodni, w tym pierwszy etap trwa 3 tygodnie (do przeróbki odpadów na materiał rozdrobniony) a drugi 2 tygodnie (do przeróbki materiału rozdrobnionego na granulat). Po pierwszym etapie czyli po 3 tygodniach otrzymujemy 6% od zainwestowanej kwoty. Kontynuujemy cykl i po kolejnych 2 tygodniach otrzymujemy 8%. Zysk 8% z drugiego podcyklu jest naliczany tylko wtedy, jeśli zdecydujemy się na reinwestycję.

Zyski te możemy wypłacić albo reinwestować. Aby móc je wypłacić muszą one wynosić minimum 20 euro. Aby móc je reinwestować, należy je przenieść z salda wypłaty na stan konta. Takie przeniesienie jest również formą wypłaty, dlatego minimum w tym przypadku również wynosi 20 euro.

​Nie możemy reinwestować zysku, który np wyniósł 10 euro, chyba że zaznaczymy w profilu opcję ”Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski”. Spowoduje ona efekt kumulacji polegający na tym, że każdy zysk nawet ten poniżej 20 euro zostaje dodany do kwoty depozytu dzięki czemu w kolejnym cyklu zyski są wyższe. Jednakże w takiej opcji nie możemy nic wypłacić dopóki ta opcja jest włączona, gdyż po całym cyklu rozpocznie się automatycznie kolejny. Jest to więc zautomatyzowana forma reinwestycji, z której warto skorzystać jeśli naszą strategią jest realizacja zysków w późniejszym czasie a także w sytuacji, gdy nasz depozyt nie jest wysoki, niemożliwy do wypłaty (a więc poniżej 20 euro) nie pracuje i nie generuje zysków.

​Po zakończeniu cyklu możemy zdecydować się na sprzedaż produktu końcowego. Nie otrzymamy jednak jego potencjalnej wartości lecz kwotę 25% wartości od wartości granulatu (0.6 euro za 1 kg). Pozostałe 75% otrzymuje firma jako swój zysk i swoich partnerów. Należy więc bardzo dobrze zaplanować użycie tego przycisku, gdyż istnieje taka opcja, że otrzymamy mniej środków niż wpłaciliśmy do programu. Należy więc z niej skorzystać tylko wtedy jeśli chcemy wycofać całość środków i tylko wtedy jeśli jesteśmy przekonani, że te 25% to będzie wyższa kwota niż nasza inwestycja. Najszybciej osiągniemy taki scenariusz w przypadku powtarzania cykli i reinwestycji zysków.

Inną opcją jest dokupienie udziałów w wyposażeniu firmy (np sortownia, niszczarka, myjka), co spowoduje zwiększenie naszego udziału w trakcie sprzedaży z 25% do nawet 50% oraz zwiększenie limitu zakupu odpadów do 350 ton a więc do równowartości 70,000 euro (standardowo maksymalnie możemy kupić 5000 kg, a ponieważ 1 kg odpadów kosztuje 0.2 euro to nie więcej niż za 1,000 euro). Sens kupowania udziałów jest więc tylko wtedy jeśli decydujemy się na inwestycję nie niższą niż 1000 euro. To ile udziałów warto kupić i jakie nam dają korzyści możemy wyliczyć w kalkulatorze inwestycyjnym dostępnym na stronie Recyclix.

Do programu trzeba wpłacić minimum 20 euro własnego depozytu, mamy na to czas 60 dni od momentu rejestracji.

Jak zarabiamy w Recyclix: konkretny przykład gdy posiadamy odpady o wartości 100 € (500 kg):

Po trzech tygodniach zgromadzimy regrind o wartości 200 € (cena sprzedaży regrindu to: 0.40/kg). Klikając przycisk RECYKLINGUJ, otrzymujemy 6% od kwoty zakupu odpadów (początkowej kwoty 100 €) zgodnie z regulaminem, co równa się 6 € zysku.

Po upływie kolejnych dwóch tygodni będziemy posiadali granulat o wartości 300 € (500 kg x.60/kg). Klikając przycisk RESTARTUJ, otrzymamy 8% od różnicy pomiędzy ceną sprzedaży granulatu i ceną sprzedaży regrindu. W tym przypadku jest to 8% ze 100 € (300 minus 200). Zysk wynosi 8 €.

Zyskujemy 6 € i 8 €, które zachowujemy, jeśli zdecydujemy się kontynuować recykling bez natychmiastowej sprzedaży towarów. Całkowity zysk wynosi 14 € za 5-tygodniowy cykl.

Liczba pełnych cykli przetwarzania jest nieograniczona. W celu przeniesienia swojego zakumulowanego zysku na konto, po zakończeniu cyklu należy kliknąć przycisk RECYKLINGUJ. Następnie proces rozpoczyna się z tą samą ilością odpadów, którą posiadaliśmy na początku.

Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski

W programie możemy ustawić sobie opcję: Zrestartuj automatycznie i skumuluj zyski, wtedy dosłownie nic nie musimy w nim robić. Ja lubię od czasu do czasu zaglądać i popatrzeć na jakim etapie jest mój proces recyklingu.

Sposoby na zwiększenie swoich zysków w Recyclix

Zakup większej ilości odpadów za pośrednictwem karty kredytowej, przelewu dokonywanego w BTC lub przelewu bankowego. Minimalna wielkość zakupu wynosi 20 €.

Zakup udziałów w sprzęcie wykorzystywanym w procesie recyklingu – możemy to zrobić tylko wówczas gdy ilość naszych przetwarzanych odpadów przekroczy 5.000 kg. Kupując dostępne udziały w sprzęcie, mamy możliwość zwiększenia swoich zysków z 14% za pełen cykl recyklingu aż do 50% za sprzedaż granulatu, w zależności od zakupionych udziałów.

Zapraszanie nowych użytkowników i zyskiwanie prowizji od zakupu przez nich odpadów. W Recyclix mamy możliwość zarabiania prowizji na poleconych przez nas partnerach (12% za poleconych partnerów z pierwszego poziomu).

Wypłacanie zysków

Zgromadzone środki można wypłacić na konto Paypal, do portfela Bitcoin, na konto bankowe przelewem SEPA. Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 €.

Program jest w języku polskim, rejestracja jest darmowa, a zapisując się otrzymujemy bonus 20 euro więc nie musimy sami nic wpłacać aby zacząć zarabiać.

Jeśli masz ochotę zacząć swój proces recyklingu zarejestruj się tutaj :)

WAŻNE: W formularzu rejestracji w polu Konto ID Sponsora wpisz mój numer ID: 4A01-094E-7105

Recyclix to realna i wiarygodna firma, która udostępniła swój portal inwestorom w maju 2015 roku.

Firma ma zarejestrowaną legalną działalność w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej widnieją następujące dane:

​Poligonowa 28, 18-400 Lomza, Polska

KRS: 0000533282 REGON: 360290387 NIP: 5272725464

Tel: +48 662-862-010

E-mail: info@recyclix.com

​Firma ma biura we Włoszech, Szwajcarii, Brazylii, Maroko. Posiada dwie fabryki na terenie Łotwy – Można jechać zobaczyć jak to wygląda od środka. W budowie są też dwie fabryki w Polsce. Aktualnie jedna powstaje na terenie Łobzy i już trwa budowa. Poza tym firma ma stałe kontrakty na odbiór plastiku np. z holenderskim oddziałem McDonalds oraz w kilku miejscach w Polsce ze szpitali itd… Bierze udział w konferencjach, targach itp.

Recyclix udostępnia możliwość płatności w BTC (bitcoinach) 

O tym czym jest Bitcoin oraz gdzie można zyskać darmowe Bitcoiny napisałam szczegółowo TUTAJ!

Landing page

Moja Landing page do Recyclix: KLIKNIJ TUTAJ

W przypadku zainteresowania zakupem w/w Landing page skontaktuj się ze mną.

Moja Landing page do Recyclix

*Rejestrując się z mojego linka do  w/w programu (w formularzu rejestracji w polu Konto ID Sponsora wpisz mój numer ID: 4A01-094E-7105), możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>