Programy w których zarabiam

programy

Jeśli interesuje Cię temat zarabiania przez internet, z wykorzystaniem wielu ciekawych opcji, możesz dołączyć do mnie w programach, w których aktualnie działam, a są to: platformy reklamowe (Revshare), platformy inwestycyjne (Hyip), projekt TheGCC Group oraz programy Paid-to-Click i strony z darmowymi Bitcoinami.

PLATFORMY REKLAMOWE:

Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Jedną z najprostszych jest zarabianie w programach/platformach zwanych Revenue Share (w skrócie Revshare). Revenue Share to nowy model biznesowy, który powstał w 2012 roku i od tego czasu jest z powodzeniem rozwijany na całym świecie. Głównym założeniem RevShare jest podział zysków z wszystkimi aktywnie działającymi użytkownikami. Aktywnością nazywamy zakup usług i wykonywanie pracy, która kwalifikuje nas do podziału zysków. Najczęściej jest to wyklikanie 10 reklam raz na dobę.

Przede wszystkim Revshare to świetne narzędzia reklamowe. Firmy Revshare sprzedają usługi reklamowe, użytkownicy je wykupują, a programy dostarczają im produkt w postaci wyświetleń ich strony i banerów na całym świecie. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia pozycję w Google i daje nam większą oglądalność naszej strony lub bloga.

Obecnie działam i polecam cztery platformy reklamowe:

Nowy, topowy, świetnie rozwijający się program revshare, który wystartował 15 października 2016r. i szybko zyskuję popularność. Największy plus to dziennie ograniczenie wypłat tylko do 300$. Dzięki temu ograniczeniu nie będzie jakiś kosmicznych wypłat dla indywidualnych osób a zyski pozostaną dłużej w systemie. A To bezpośrednio przekłada się na żywotność projektu. Kolejnym dużym plusem programu jest jego zewnętrzne finansowanie (w zakładce „Affiliate program” znajdziemy listę marek, firm, i sklepów, które w nim uczestniczą). TheAdsTeam zarabia nie tylko ze sprzedaży ruchu i usług reklamowych, ale dodatkowo jest wspierany dochodami z zewnętrznych programów partnerskich: uSwich, Etihad Airways, Digicel, Adidas, Olympus, Amazon Associates, Domain, Mattress, TomTom, WestMusic, Alibaba, AliExpress, Skyscanner i inni.

W TheAdsTeam można zacząć zarabiać już od 10$. Są trzy rodzaje pakietów reklamowe: 10$, 25$, 50$. Dzienne naliczenia: 2% – 2,5%. 110-120% zysku na każdym pakiecie. Naliczenia co godzinę. Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie codziennie raz na 24 godziny 10-ciu reklam. Prowizje z zakupów osób poleconych: 5 poziomów poleceń: 8% , 2% , 1% , 1% , 1%.

Rejestracja do programu TheAdsTeam: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Moja Landing page do TheAdsTeam: KLIKNIJ TUTAJ

Nowy, świetnie rozwijający się program revshare oparty o Bitcoin, który wystartował 9 listopada 2016r. i szybko zyskuje popularność. W MyPayingCryptoAds zarabiamy nie tylko na samym revshare, ale także na wzroście kursu Bitcoina, wpłacając Bitcoiny dostajemy naliczenia, prowizje i wypłatę również w Bitconach (prognozuje się, że do końca 2017 roku cena Bitcoina urośnie do ponad 4000$ i na tym wcale się nie zatrzyma). Właścicielem i głównym adminem MyPayingCryptoAds (w skrócie MPCA) jest Uday Nara, który jest jednym z bardziej szanowanych i cenionych adminów. Jego nazwisko jest najlepszą rekomendacją dla programu. Pierwszym i wciąż świetnie sobie radzącym programem tego admina jest MPA czyli MyPayingAds, który działa już od ponad 1,5 roku (od marca 2015 r.), jest wypłacalny i posiada ponad 200 tysięcy użytkowników. Ciekawym pomysłem admina, dzięki któremu program może być długoterminowy są limity przy wypłatach. Gdy wypłacimy 200% wkładu nasze adpacki będą naliczać 50% wolniej. Gdy wypłacimy 300% wkładu nasze adpacki przestaną naliczać.

Są cztery rodzaje adpaków o wartości 0,01 btc, 0,03 btc, 0,05 btc lub 0,10 btc. Naliczenia są zmienne, zależne od zysków firmy, w oficjalnych widełkach od 1 % do 2,5% dziennie, średnio ok 2%. Wpłacamy w btc i gdy Adpack zamknie cykl otrzymujemy 120% od wpłaconej sumy btc. Tylko 1 poziom poleconych – mniej środków wypływa z programu = korzyść dla wszystkich uczestników.

Rejestracja do MyPayingCryptoAds: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Nowy polski portal społecznościowy (nowocześniejsze wydanie Facebooka), który powstał pod koniec 2014 roku i obecnie bije rekordy popularności dzięki wyjątkowemu modelowi biznesowemu, dającemu zarabiać każdemu użytkownikowi. Możemy tu publikować, lajkować, udostępniać, komentować posty i multimedia, zapraszać znajomych, czatować i za wszystko to otrzymywać wynagrodzenie. Każda nasza aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez specjalny algorytm, nasze posty, komentarze, ilość znajomych, to wszystko ma znaczenie i raz na dobę jest zliczane i pojawia się na naszym koncie w $ jako Social Media Bonus.

FutureAdPro to pierwszy program Revenue Share, który posiada własną platformę społecznościową. Program jest w języku polskim, ma nowoczesny, bardzo przejrzysty wygląd i jest nieskomplikowany w obsłudze. Kupujemy pakiet reklam (1 Adpack za 50$), oglądamy 10 reklam dziennie i zarabiamy 1% każdego dnia aż do 120% wartości zakupionego pakietu reklam (60$). 5% naliczeń jest deponowane na koncie online. Środki zdeponowane na tym koncie mogą zostać przeznaczone na zakup reklamy oraz na opłaty związane z rocznym abonamentem. Dodatkowo 5% z naszego wypłacanego zysku, odkładane jest na matrycę w FutureNet.

Rejestracja do programu FutureNet i FutureAdPro: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programów FutureNet i FutureAdpro: KLIKNIJ TUTAJ

Moja Landing page do FutureAdPro i FutureNet: KLIKNIJ TUTAJ

MX.WORLD

MX.World to platforma skupiająca w sobie wszystkie dziewięć internetowych biznesów Jamesa Lee Valentina:

 • programy matrycowe: MX20, MXM, MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9
 • oraz MxRevShare.

Mx.World pozwala użytkownikom na korzystanie ze wszystkich powyższych biznesów, w jednym miejscu. W MX.World można wykupić pakiety reklam w USD, Euro oraz Bitcin. Pakiety reklamowe (Adpacki) umożliwiają promocję swoich stron internetowych (duża skuteczność reklamy) oraz zarabianie na bonusie za aktywność. Warunkiem uzyskania Bonusu jest obejrzenie raz dziennie 10-ciu reklam Milionaire Ads. W programie brak jest stałych naliczeń. Od grudnia 2016 MX.World dzieli się z użytkownikami wyłącznie autentycznymi zyskami z kupionych w nim codziennie reklam. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma oraz od od opłaconego w każdym miesiącu przez nas członkostwa. MX.World oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 3 poziomu.

Program cały czas się rozwija i pojawia się w nim sporo nowości korzystnych zarówno dla uczestników jak i dla reklamodawców. Niedługo dojdzie platforma Mx Game – nowa usługa, dzięki której będzie można również grać z innymi użytkownikami w gry online i w tym czasie zarabiać na ich kolejnych levelach.

Rejestracja do programu MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Zapisując się do w/w programów będziemy potrzebowali posiadać procesor płatniczy. Obecnie, dwa najpopularniejsze i najbardziej polecane są procesory PAYZA oraz SolidTrust - nieskomplikowane w użyciu i posiadające polską wersję językową.

PLATFORMY INWESTYCYJNE:

Platformy inwestycyjne typu hyip (High Yield Investment Program) to programy o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji. Poniżej przedstawiam najlepsze w moim odczuciu platformy inwestycyjne, które na chwilę obecną mogę polecić. Platformy te nieustannie płacą i na chwilę obecną nie ma jakichkolwiek przesłanek, że przestaną w najbliższym czasie.

 • ROI: 14%
  CZAS INWESTYCJI: 5 tygodni
  DZIENNE NALICZENIA: NIE
  MINIMALNA INWESTYCJA: 2o euro
  PROCESORY PŁATNICZE: BTC, PRZELEW BANKOWY, KARTA KREDYTOWA

Recyclix to program związany z recyklingiem śmieci, który pozwala rozwijać się realnej polsko-łotewskiej firmie zlokalizowanej w Łomży, zajmującej się recyklingiem odpadów. Od razu po rejestracji w programie otrzymujemy bonus 20 euro na start od firmy dla wypróbowania jej systemu działania przez 60 dni. W Recyclix zarabiamy w pięciotygodniowym cyklu: po trzech tygodniach otrzymujemy 6% od początkowej kwoty zakupu odpadów i po upływie kolejnych dwóch tygodni otrzymujemy 8% od różnicy pomiędzy ceną sprzedaży granulatu i ceną sprzedaży regrindu. Program ma opcję zmiany języka na polski i oferuje 4-poziomowy system polecający.

Rejestracja do programu Recyclix: KLIKNIJ TUTAJ

WAŻNE: W formularzu rejestracji w polu Konto ID Sponsora wpisz mój numer ID: 4A01-094E-7105

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

Moja Landing page do Recyclix: KLIKNIJ TUTAJ

 • ROI: 120-150%-210%
  CZAS INWESTYCJI: 20-30-60 DNI
  DZIENNE NALICZENIA: TAK (PN-PT) 3,5%-5%-6%
  MINIMALNA INWESTYCJA: 25$
  PROCESORY PŁATNICZE: PM, BTC, PAYEER, ADVCASH

Program inwestycyjny wysokiego ryzyka. Minimalny wkład/depozyt wynosi 25$. Są trzy plany inwestycyjne:
1️) 210% zysku w 60 dni – dzienne naliczenia wynoszą 3,5% Np. inwestując 100$ codziennie otrzymujemy 3,5$, które możemy regularnie wypłacać. Po 29 dniach odzyskamy już cały wkład i każdy kolejny dzień będzie dla nas zyskiem zupełnie na czysto.
2️) 120% zysku w 20 dni  – dzienne naliczenia wynoszą 6% Np. inwestując 100$ codziennie otrzymujemy 6$, które możemy regularnie wypłacać. Po 17 dniach odzyskamy już całą inwestycję i każdy kolejny dzień będzie dla nas zyskiem zupełnie na czysto.
3) 150% zysku w 30 dni  – dzienne naliczenia wynoszą 5% Np. inwestując 100$ codziennie otrzymujemy 5$, które możemy regularnie wypłacać. Po 20 dniach odzyskamy już całą inwestycję i każdy kolejny dzień będzie dla nas zyskiem zupełnie na czysto.

Naliczenia są tylko w dni robocze: od poniedziałku do piątku. Minimalny wkład to 25$ ale reinwestować można wewnątrz programu od 10$. Wkład można wypłacać już od pierwszego dnia. Minimalna kwota do wypłaty to 1$. Wypłaty instant (natychmiast). Dostępne procesory: Perfect Money, Payeer, Bitcoin i Advcash.

Program z cyklu Ecology: Firma Bio Palm Oil Plantations Ltd jest zarejestrowana w UK i jest właścicielem plantacji oleju palmowego, które to znajdują się w Malezji oraz Afryce Zachodniej - Sabah i Sarawak  oraz Afryce Zachodniej - Ghana i Nigeria, czyli w regionach najprzyjaźniejszych klimatycznie do tego typu upraw. Na stronie można zmienić język na polski. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 5% od depozytu naszych osób poleconych z pierwszej linii i 3% z drugiej linii.

Rejestracja do programu Palmills: KLIKNIJ TUTAJ

     Coffee Wealth

 • ROI: 150%
  CZAS INWESTYCJI: 30 DNI
  DZIENNE NALICZENIA: TAK CODZIENNIE 5%
  MINIMALNA INWESTYCJA: 10$
  PROCESORY PŁATNICZE: PM, BTC, PAYEER, ADVCASH

Program inwestycyjny wysokiego ryzyka. Minimalny wkład/depozyt wynosi 10$. Jest jeden plan inwestycyjny. Wpłacasz depozyt i otrzymujesz z niego codziennie 5% przez najbliższe 30 dni.Depozyt jest aktywny aż do osiągnięcia 150% (50% zysku). Dokładnie po 30 dniach depozyt wygasa po wypracowaniu 150% depozytu, czyli zarabiamy 50% na czysto. Przykład: inwestując 100$, otrzymasz 5$ każdego dnia, aż do 150$ całości.

Naliczenia są codziennie ( 7 dni w tygodniu) i wynoszą 5%. Codzienne naliczenia można wypłacać poprzez zlecenie wypłaty lub reinwestować wewnątrz programu. Wkład można wypłacać od pierwszego dnia. Minimalna kwota do wypłaty 1$. Wypłaty są realizowane w max 24 godziny. Dostępne procesory: Perfect Money, Payeer, Bitcoin i Advcash. Strona wkrótce będzie również w języku polskim. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 5% od depozytu naszych osób poleconych z pierwszej linii.

Spółka produkuje i sprzedaje kawę na terenie całego świata. Posiada certyfikat EV SSL od Comodo. Działa od października 2016 roku. Na chwile obecną posiada trzy plantacje w Kolumbii, w Brazylii oraz Demokratycznej Republice Konga. Celami spółki jest powiększeni obecnych plantacji, otwieranie nowych, zwiększenie nacisku na wzrost badań nad gatunkami kawy oraz tworzenie nowych miejsc pracy.

Rejestracja do programu Coffee Wealth: KLIKNIJ TUTAJ

  X-Binary

 • ROI: 200-300%
  CZAS INWESTYCJI: 100-150 DNI
  DZIENNE NALICZENIA: TAK (PN-PT) 2%
  MINIMALNA INWESTYCJA: 10$
  PROCESORY PŁATNICZE: PM, BTC, PAYEER, ADVCASH

Program inwestycyjny wysokiego ryzyka. Minimalny wkład/depozyt wynosi 10$. Program oferuje właściwie jeden plan (2%) z różną długością trwania inwestycji zależną od zainwestowanej kwoty:

XB-Trial:       2% dziennie przez 100 dni roboczych minimum 10 $.
XB-Pro         2% dziennie przez 125 dni roboczych minimum 100 $.
XB-Master:  2% dziennie przez 150 dni roboczych minimum 1000 $.

Naliczenia są tylko w dni robocze: od poniedziałku do piątku, o 00:00 GMT. Wypłaty: instant, w określonych przypadkach do 48h, minimum do wypłaty: 0,10$. Możliwa wypłata na inny procesor niż się wpłaciło

Innowacją w tym programie jest podział na dwa portfele: M-wallet i B-wallet a ma to związek z tym, że po rejestracji automatycznie zaczyna się tworzyć nasze drzewko binarnych poleconych. Możemy ich mieć maksymalnie 2040 i jak sama firma zapewnia proces ich pozyskiwania jest w pełni automatyczny i losowy – kolejni inwestorzy zapełniają poziomy pod nami. Drzewko może mieć do 10 poziomów w dół i dzieli się na stronę lewą i prawą (od góry). Jeżeli suma zainwestowana po lewej stronie i po prawej stronie drzewka będzie wielokrotnością 500$ (czyli 1000$, 1500$ itd.) to za każdą taką parę zarabiamy bonus w wysokości 10$. I właśnie po to jest portfel o nazwie B-wallet – trafiają na niego te bonusy, które później możemy zainwestować w program lub transferować do innych użytkowników. Wypłacić ich od razu nie można. M-wallet, natomiast, przeznaczony jest stricte do obsługi własnych depozytów i prowizji z poleconych własnych (wpłat i wypłat).

Kolejną innowacją jest to że przy inwestycji 100$ lub więcej dostajemy gratis 100 poleconych. Jest tu także bardzo rozbudowany system prowizji od poleconych. Mamy 10 poziomów prowizji od naszych bezpośrednich poleconych:
10% od depozytów na pierwszym poziomie,
1% od depozytów na poziomach od drugiego do piątego,
0,5% na pozostałych.

Program wystartował 1 stycznia 2017, a firma X-Binary Ltd jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii od września 2016 i zajmuje się handlem kryptowalutami.

Rejestracja do programu X-Binary: KLIKNIJ TUTAJ

PROJEKT THE GCC GROUP:

The GCC Group to firma, która łączy wiele możliwości:

 • Tworzy 24 zintegrowane portale, w których niedługo zapłacisz krypowalutą. Ich kryptowalutą (wkrótce na giełdzie).
 • Sprzedaje skanery i drukarki 3D i pozwala Ci mieć procent z tej sprzedaży (udział w globalnym obrocie).
 • Tworzy binarkę i system rekomendacyjny, w którym możesz uczestniczyć i zarabiać.

GCC Group Sp.z o.o jest zarejestrowana w Polsce, pod Poznaniem (Tarnowo Podgórne). REGON: 302592449, KRS: 0000 507973, Główne biuro: ul.Rynkowa 5, Przeźmierowo 62-081, telefon: +48 791 402 403, support: support@thegcccoin.com. Właścicielem firmy jest Jan M.Pasboel, przedsiębiorca, który prowadzi w Europie kilka fabryk.

Więcej informacji na temat The GCC Group na mojej stronie: KLIKNIJ TUTAJ

Rejestracja do The GCC Group: KLIKNIJ TUTAJ

PROGRAMY PAID-TO-CLICK:

Najlepszy i najbardziej zaufany na świecie program typu PTC (Paid-to-Click). Działa i wypłaca już od 2007 roku. Ponad 6,5 miliona zarejestrowanych użytkowników z całego świata i liczba ta stale rośnie. Jest tu wiele opcji do zarabiania m.in.: klikanie w reklamy, oglądanie płatnych video, wykonywanie zadań (tasków), wypełnianie ankiet (surveys), gra ClixGrind z możliwością wygrania max. 5$ dziennie, 8-poziomowy program afiliacyjny. Minimum do wypłaty to 8$ na koncie standard i 6$ na koncie premium. W programie jest forum w języku polskim.

Rejestracja do programu ClixSense: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

Drugi najlepszy program PTC (Paid-to-Click) na świecie. Działa i wypłaca od 2008 roku. Jest tak jak ClixSense gigantem internetowym. Posiada  już ponad 4 miliony zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Wiele opcji do zarabiania m.in.: klikanie w reklamy, oglądanie płatnych video, wypełnianie ankiet, wykonywanie zadań. Za każdą klikniętą reklamę dostajemy tzw AdPrize w której do wygrania są $, punkty i upgrade konta. Natychmiastowe wypłaty, schodkowe, minimum od 2$. Zarządzanie wynajętymi poleconymi (refferals), którzy klikają w reklamy i zarabiają dla nas.

Rejestracja do programu Neobux: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

STRONY Z DARMOWYMI BITCOINAMI:

Moje Top 10 Stron do zbierania darmowych Bitcoinów. Są to sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), ich szczegółowy opis znajdziesz TUTAJ

*Rejestrując się z mojego linka do któregoś z w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share a zwłaszcza w programy typu Hyip – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

5 przemyśleń na temat “Programy w których zarabiam”

 1. ~Bogdanowicz Wiesława pisze:

  jestem zainteresowana wejścia do programu zarobkowego bez wkładu,najlepiej klikanie reklam.proszę o kontakt na skype muj skajp to wiesiaana1

 2. ~Daniel pisze:

  Witam :D Trafiłem tu z Twojego fb, gdzie opublikowałaś w jednym zdjęciu wyniki z kilku programów, w których działasz :D powiem Ci, że troszkę tego masz – a ten post tylko to potwierdza :)

  Nie kreuję się na eksperta i nie zamierzam nikomu mówić jak ma działać, ale uważam, że lepiej i efektywniej skupić się na jednym programie jednego rodzaju :) Czyli jeśli rev reklamowy – to jeden;) Recyclix to w sumie rev, ale powiedziałbym inwestycyjny, więc może byc :D

  Tak czy siak jestem dumny, że coraz więcej Polek działa w internecie, a Twoje efekty mówią, że działasz i to prężnie:) Oby tak dalej :)

  Pozdrawiam

  1. Hej :) Dziękuję za komentarz. Tak Ja co tydzień już od jakiegoś czasu wprowadziłam taki nawyk że publikuje na fb w każdą niedzielę post w którym pokazuję postęp w moich głównych programach i polecam takie coś sobie wprowadzić :)
   Ja akurat jestem za tym że powinno się mieć kilka programów wtedy gdy np jakiś program upadnie, czy coś się w nim zadzieje to mniejsza dla nas strata gdy mamy kilka programów ;)

 3. ~Mikes pisze:

  Bardzo ładny blog… Pozdrawiam Mikes :)

  1. Dzięki, każdy mi mówi że ładny :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>