Programy w których zarabiam

programy

Jeśli interesuje Cię temat zarabiania przez internet, z wykorzystaniem wielu ciekawych opcji, możesz dołączyć do mnie w programach, w których aktualnie działam:

Nowy, topowy, świetnie rozwijający się program revshare, który wystartował 15 października 2016r. i szybko zyskuję popularność. Największy plus to dziennie ograniczenie wypłat tylko do 300$. Dzięki temu ograniczeniu nie będzie jakiś kosmicznych wypłat dla indywidualnych osób a zyski pozostaną dłużej w systemie. A To bezpośrednio przekłada się na żywotność projektu. Kolejnym dużym plusem programu jest jego zewnętrzne finansowanie (w zakładce „Affiliate program” znajdziemy listę marek, firm, i sklepów, które w nim uczestniczą). TheAdsTeam zarabia nie tylko ze sprzedaży ruchu i usług reklamowych, ale dodatkowo jest wspierany dochodami z zewnętrznych programów partnerskich: uSwich, Etihad Airways, Digicel, Adidas, Olympus, Amazon Associates, Domain, Mattress, TomTom, WestMusic, Alibaba, AliExpress, Skyscanner i inni.

W TheAdsTeam można zacząć zarabiać już od 10$. Są trzy rodzaje pakietów reklamowe: 10$, 25$, 50$. Dzienne naliczenia: 2% – 2,5%. 110-120% zysku na każdym pakiecie. Naliczenia co godzinę. Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie codziennie raz na 24 godziny 10-ciu reklam. Prowizje z zakupów osób poleconych: 5 poziomów poleceń: 8% , 2% , 1% , 1% , 1%.

Rejestracja do programu TheAdsTeam: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Moja Landing page do TheAdsTeam: KLIKNIJ TUTAJ

Nowy, świetnie rozwijający się program revshare oparty o Bitcoin, który wystartował 9 listopada 2016r. i szybko zyskuje popularność. W MyPayingCryptoAds zarabiamy nie tylko na samym revshare, ale także na wzroście kursu Bitcoina, wpłacając Bitcoiny dostajemy naliczenia, prowizje i wypłatę również w Bitconach (prognozuje się, że do końca 2017 roku cena Bitcoina urośnie do ponad 4000$ i na tym wcale się nie zatrzyma). Właścicielem i głównym adminem MyPayingCryptoAds (w skrócie MPCA) jest Uday Nara, który jest jednym z bardziej szanowanych i cenionych adminów. Jego nazwisko jest najlepszą rekomendacją dla programu. Pierwszym i wciąż świetnie sobie radzącym programem tego admina jest MPA czyli MyPayingAds, który działa już od ponad 1,5 roku (od marca 2015 r.), jest wypłacalny i posiada ponad 200 tysięcy użytkowników. Ciekawym pomysłem admina, dzięki któremu program może być długoterminowy są limity przy wypłatach. Gdy wypłacimy 200% wkładu nasze adpacki będą naliczać 50% wolniej. Gdy wypłacimy 300% wkładu nasze adpacki przestaną naliczać.

Są cztery rodzaje adpaków o wartości 0,01 btc, 0,03 btc, 0,05 btc lub 0,10 btc. Naliczenia są zmienne, zależne od zysków firmy, w oficjalnych widełkach od 1 % do 2,5% dziennie, średnio ok 2%. Wpłacamy w btc i gdy Adpack zamknie cykl otrzymujemy 120% od wpłaconej sumy btc. Tylko 1 poziom poleconych – mniej środków wypływa z programu = korzyść dla wszystkich uczestników.

Rejestracja do MyPayingCryptoAds: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Nowy polski portal społecznościowy (nowocześniejsze wydanie Facebooka), który powstał pod koniec 2014 roku i obecnie bije rekordy popularności dzięki wyjątkowemu modelowi biznesowemu, dającemu zarabiać każdemu użytkownikowi. Możemy tu publikować, lajkować, udostępniać, komentować posty i multimedia, zapraszać znajomych, czatować i za wszystko to otrzymywać wynagrodzenie. Każda nasza aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez specjalny algorytm, nasze posty, komentarze, ilość znajomych, to wszystko ma znaczenie i raz na dobę jest zliczane i pojawia się na naszym koncie w $ jako Social Media Bonus.

FutureAdPro to pierwszy program Revenue Share, który posiada własną platformę społecznościową. Program jest w języku polskim, ma nowoczesny, bardzo przejrzysty wygląd i jest nieskomplikowany w obsłudze. Kupujemy pakiet reklam (1 Adpack za 50$), oglądamy 10 reklam dziennie i zarabiamy 1% każdego dnia aż do 120% wartości zakupionego pakietu reklam (60$). 5% naliczeń jest deponowane na koncie online. Środki zdeponowane na tym koncie mogą zostać przeznaczone na zakup reklamy oraz na opłaty związane z rocznym abonamentem. Dodatkowo 5% z naszego wypłacanego zysku, odkładane jest na matrycę w FutureNet.

Rejestracja do programu FutureNet i FutureAdPro: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programów FutureNet i FutureAdpro: KLIKNIJ TUTAJ

Moja Landing page do FutureAdPro i FutureNet: KLIKNIJ TUTAJ

Recyclix to program związany z recyklingiem śmieci, który pozwala rozwijać się realnej polsko-łotewskiej firmie zlokalizowanej w Łomży, zajmującej się recyklingiem odpadów. Od razu po rejestracji w programie otrzymujemy bonus 20 euro na start od firmy dla wypróbowania jej systemu działania przez 60 dni. W Recyclix zarabiamy w pięciotygodniowym cyklu: po trzech tygodniach otrzymujemy 6% od początkowej kwoty zakupu odpadów i po upływie kolejnych dwóch tygodni otrzymujemy 8% od różnicy pomiędzy ceną sprzedaży granulatu i ceną sprzedaży regrindu. Program ma opcję zmiany języka na polski i oferuje 4-poziomowy system polecający.

Rejestracja do programu Recyclix: KLIKNIJ TUTAJ

WAŻNE: W formularzu rejestracji w polu Konto ID Sponsora wpisz mój numer ID: 4A01-094E-7105

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

Moja Landing page do Recyclix: KLIKNIJ TUTAJ

MX.WORLD

MX.World to platforma skupiająca w sobie wszystkie dziewięć internetowych biznesów Jamesa Lee Valentina:

 • programy matrycowe: MX20, MXM, MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9
 • oraz MxRevShare.

Mx.World pozwala użytkownikom na korzystanie ze wszystkich powyższych biznesów, w jednym miejscu. W MX.World można wykupić pakiety reklam w USD, Euro oraz Bitcin. Pakiety reklamowe (Adpacki) umożliwiają promocję swoich stron internetowych (duża skuteczność reklamy) oraz zarabianie na bonusie za aktywność. Warunkiem uzyskania Bonusu jest obejrzenie raz dziennie 10-ciu reklam Milionaire Ads. W programie brak jest stałych naliczeń. Od grudnia 2016 MX.World dzieli się z użytkownikami wyłącznie autentycznymi zyskami z kupionych w nim codziennie reklam. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma oraz od od opłaconego w każdym miesiącu przez nas członkostwa. MX.World oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 3 poziomu.

Program cały czas się rozwija i pojawia się w nim sporo nowości korzystnych zarówno dla uczestników jak i dla reklamodawców. Niedługo dojdzie platforma Mx Game – nowa usługa, dzięki której będzie można również grać z innymi użytkownikami w gry online i w tym czasie zarabiać na ich kolejnych levelach.

Rejestracja do programu MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Najlepszy i najbardziej zaufany na świecie program typu PTC (Paid-to-Click). Działa i wypłaca już od 2007 roku. Ponad 6,5 miliona zarejestrowanych użytkowników z całego świata i liczba ta stale rośnie. Jest tu wiele opcji do zarabiania m.in.: klikanie w reklamy, oglądanie płatnych video, wykonywanie zadań (tasków), wypełnianie ankiet (surveys), gra ClixGrind z możliwością wygrania max. 5$ dziennie, 8-poziomowy program afiliacyjny. Minimum do wypłaty to 8$ na koncie standard i 6$ na koncie premium. W programie jest forum w języku polskim.

Rejestracja do programu ClixSense: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

Drugi najlepszy program PTC (Paid-to-Click) na świecie. Działa i wypłaca od 2008 roku. Jest tak jak ClixSense gigantem internetowym. Posiada  już ponad 4 miliony zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Wiele opcji do zarabiania m.in.: klikanie w reklamy, oglądanie płatnych video, wypełnianie ankiet, wykonywanie zadań. Za każdą klikniętą reklamę dostajemy tzw AdPrize w której do wygrania są $, punkty i upgrade konta. Natychmiastowe wypłaty, schodkowe, minimum od 2$. Zarządzanie wynajętymi poleconymi (refferals), którzy klikają w reklamy i zarabiają dla nas.

Rejestracja do programu Neobux: KLIKNIJ TUTAJ

Szczegółowy opis programu KLIKNIJ TUTAJ

Top 10 Stron do zbierania darmowych Bitcoinów:

Są to sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), ich szczegółowy opis znajdziesz TUTAJ

Zapisując się do w/w programów będziemy potrzebowali posiadać procesor płatniczy. Obecnie, dwa najpopularniejsze i najbardziej polecane są procesory PAYZA oraz SolidTrust - nieskomplikowane w użyciu i posiadające polską wersję językową.

*Rejestrując się z mojego linka do któregoś z w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

3 przemyślenia na temat “Programy w których zarabiam”

 1. ~Bogdanowicz Wiesława pisze:

  jestem zainteresowana wejścia do programu zarobkowego bez wkładu,najlepiej klikanie reklam.proszę o kontakt na skype muj skajp to wiesiaana1

 2. ~Daniel pisze:

  Witam :D Trafiłem tu z Twojego fb, gdzie opublikowałaś w jednym zdjęciu wyniki z kilku programów, w których działasz :D powiem Ci, że troszkę tego masz – a ten post tylko to potwierdza :)

  Nie kreuję się na eksperta i nie zamierzam nikomu mówić jak ma działać, ale uważam, że lepiej i efektywniej skupić się na jednym programie jednego rodzaju :) Czyli jeśli rev reklamowy – to jeden;) Recyclix to w sumie rev, ale powiedziałbym inwestycyjny, więc może byc :D

  Tak czy siak jestem dumny, że coraz więcej Polek działa w internecie, a Twoje efekty mówią, że działasz i to prężnie:) Oby tak dalej :)

  Pozdrawiam

  1. Hej :) Dziękuję za komentarz. Tak Ja co tydzień już od jakiegoś czasu wprowadziłam taki nawyk że publikuje na fb w każdą niedzielę post w którym pokazuję postęp w moich głównych programach i polecam takie coś sobie wprowadzić :)
   Ja akurat jestem za tym że powinno się mieć kilka programów wtedy gdy np jakiś program upadnie, czy coś się w nim zadzieje to mniejsza dla nas strata gdy mamy kilka programów ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>