MyPayingCryptoAds

mpca grafika

Pierwszym nowym programem, w którym zaczynam działać od stycznia 2017 r. jest MyPayingCryptoAds.

Program MyPayingCryptoAds (w skrócie MPCA) oficjalnie wystartował 9 listopada 2016 r. a jego właścicielem i głównym adminem jest Uday Nara, który jest jednym z bardziej szanowanych i cenionych adminów. Jego nazwisko jest najlepszą rekomendacją dla programu. Pierwszym i wciąż świetnie sobie radzącym programem tego admina jest MPA czyli MyPayingAds, który działa już od ponad 1,5 roku (od marca 2015 r.), jest wypłacalny i posiada ponad 200 tysięcy użytkowników.

Rejestracja do MyPayingCryptoAds: KLIKNIJ TUTAJ

Czym jest MyPayingCryptoAds?

Jest to program typu Reveshare (dzielący się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam), bliźniaczy projekt działającego od 1,5 roku programu MyPayingAds, oparty na tym samym skrypcie ale działający tylko i wyłącznie na kryptowalucie Bitcoin.

W odróżnieniu od pierwowzoru w MyPayingCryptoAds zarabiamy nie tylko na samym revshare, ale także na wzroście kursu Bitcoina. To jest w nim innowacyjnego że akceptuje tylko Bitcoin i zarabiamy również w Bitcoin. Dzięki czemu kurs Bitctoin do Dolara nie ma tutaj wpływu na ilość wpłacanych i wypłacanych Bitcoin.

W klasycznym revshare także można wpłacać za pomocą Bitcoina, ale jest on potem przeliczany na dolary, i nie ma szansy na zarobienie na wzroście jego kursu. A w MyPayingCryptoAds wpłacając Bitcoiny dostajemy naliczenia, prowizje i wypłatę również w Bitconach.

Bitcoin jest walutą przyszłości, a połączony z revshare daje niesamowite możliwości. Szacuje się, że do końca 2017 roku cena Bitcoina urośnie do ponad 4000$ i na tym wcale się nie zatrzyma. Poza tym przelewy w Bitcoin są bardzo szybkie i niemal darmowe.

Jeśli nie wiesz czym jest Bitcoin oraz jak można zdobyć Darmowe Bitcoiny KLIKNIJ TUTAJ

Najważniejsze informacje o programie:

MyPayingCryptoAds to topowy, świetnie rozwijający się program Revshare oparty o Bitcoin, który wystartował 9 listopada 2016r. i szybko zyskuje popularność. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 85 tys. użytkowników (stan na 01.05.2017). Dodatkowo MPCA jest powiązany z ruchem reklamowym na MPA, a w MPA jest on bardzo wysoki ze względu na ponad 200 tys. użytkowników i wysoką pozycję w Alexa ranking.

Zapowiada się długoterminowy i stabilny program. Transparentny właściciel – admin, plus często prowadzone live z promotorami i adminem, dzięki czemu użytkownicy są informowani na bieżąco i mają większe zaufanie do programu.

Ciekawym pomysłem admina, dzięki któremu program może być długoterminowy są limity przy wypłatach a każdy użytkownik aby móc wypłacać musi zweryfikować konto przysyłając scan dokumentu ze zdjęciem i adresem.

Limity przy wypłatach:

 • Gdy wypłacimy 200% wkładu nasze adpacki przestaną naliczać.
 • Maksymalne wypłaty mogą stanowić max dwukrotność tej kwoty, za jaką kupiłeś w programie paczki. (200%) (bierzemy tu pod uwagę paczki kupione z procesora oraz z cash balance/ leader comission).
 • Maksymalnie dziennie możemy wypłacić 1 btc
 • wypłaty są realizowane w ciągu 48 – 72 h.
 • Minimum wypłaty 0.01 btc
 • Osoby które nie wpłaciły żadnych środków mogą wypłacać ale muszą posiadać przynajmniej 10 paczek za 0.01 btc mogą one być kupione z prowizji.

Rejestracja do MyPayingCryptoAds: KLIKNIJ TUTAJ

Jak działa program:

Aby zacząć zarabiać należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPack) o wartości 0,01 btc, 0,03 btc, 0,05 btc lub 0,10 btc. Po zakupie nabywasz prawo do odpowiedniej ilości (w zależności od rodzaju pakietu reklamowego) wyświetleń swojej reklamy. Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia premii należy obejrzeć 10 reklam dziennie. Aby osiągać większe korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).

​Zakupujesz minimum jeden pakiet reklamowy – oglądasz 10 reklam dziennie i osiągasz %-towy udział w naliczeniach opartych o zysk firmy.

Naliczenia w programie MyPayingCryptoAds to założenie 1,5 – 2,5% dziennie.

Wysokość Twoich dochodów w MPCA jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks). Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci także większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

Otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga rejestracji nowych Partnerów oraz sprzedaży produktów!

WAŻNE!!!

Aby kupić pakiet/y najpierw musimy dodać nasz baner i to właśnie do niego kupujemy wyświetlenia może to być baner 125×125, 468×60 czy 728×90. Wpłacamy na coinpayments ale możemy wpłacać z dowolnego portfela bitcoin. Po ustawieniu banera wchodzimy w buy adpack i wybieramy z jakiego balansu kupujemy pakiet. Klikając że z procesora przekierowuje nas na coinpayments uzupełniamy dane klikamy na wybierz swoją monetę bitcoin i dokonaj zakupu. Wyskakuje nam adres na jaki mamy wysłać btc i ilość. Mamy na to kilka godzin czasu. Wpłata w coinpayments jest księgowana po 2 potwierdzeniach i po kilku minutach nasze paczki pojawiają się w programie.

Rodzaje Pakietów Reklamowych (AdPacks):

W MyPayingCryptoAds mamy do wyboru 4 rodzaje pakietów nazwanych Ad-Pack Plan.

Ad-Pack Plan 1

Koszt pakietu 0.01 btc

Kredyty reklamowe: 5,000

Pakiet pracuje do 120%

Maksymalna ilość pakietów: 100

możemy kupować na bezpłatnym koncie Free

Ad-Pack Plan 2

Koszt pakietu 0.03 btc

Kredyty reklamowe: 10,000

Pakiet pracuje do 120%

Maksymalna ilość pakietów: 100

Musimy posiadać konto Coin Explorer – koszt 0.02btc na miesiąc

Ad-Pack Plan 3

Koszt pakietu 0.05 btc

Kredyty reklamowe: 25,000

Pakiet pracuje do 120%

Maksymalna ilość pakietów: 100

Musimy posiadać konto Coin Professional – koszt 0.05btc na miesiąc

Ad-Pack Plan 4

Koszt pakietu 0.10 btc

Kredyty reklamowe: 50,000

Kredyty na wyświetlenia baneru: 20

Pakiet pracuje do 120%

Maksymalna ilość pakietów: 1000

Musimy posiadać konto Coin Elite – koszt 0.1 btc na miesiąc

Na darmowym koncie można posiadać 100 najtańszych adpacków. Jeśli ktoś chce mieć więcej droższych adpacków, musi opłacić miesięczny abonament  (źródło zewnętrznych dochodów dla programu).

Naliczenia:

Naliczenia w MyPayingCryptoAds są zmienne i zależne od zysków firmy, w oficjalnych widełkach od 1 % do 2,5% dziennie, średnio ok 2%.

Naliczenia wpadają w całości na balans konta, nie ma tutaj żadnego balansu repurchase, więc naliczenia są od razu do naszej dyspozycji. Można je wypłacić lub kupić za nie kolejne pakiety reklamowe.

Naliczenia odbywają się co godzinę!

A Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie codziennie raz na 24 godziny 10-ciu reklam.

Brak wymaganej reinwestycji, natomiast jeśli zechcesz reinwestować to robisz to wewnętrznie w programie, bez wypłacania pieniędzy jak to jest np. w My24

​W programie są także płatne za kliknięcia Cashlinki - są to reklamy zakupione przez innych użytkowników programu, którzy kupili tę usługę do kierowania ruchu na swoje strony. Klikanie i oglądanie płatnych reklam Cashlinks jest to zarobek max. do kilkunastu centów dziennie. Jest to metoda zarabiania bez wkładu własnego tylko i wyłącznie klikając w reklamy.

Zarabiaj sam lub z zespołem:

​Rekomendowanie programu nie jest warunkiem otrzymywania naliczeń. Jeśli jednak chcesz otrzymywać dodatkowe korzyści rekomendując program MyPayingCryptoAds swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego ich zakupu.

Prowizje z zakupów osób poleconych:

 • 1 poziom: 6% prowizji gdy Twój polecony kupi Adpack
 • 10% prowizji gdy Twój polecony kupi w systemie inną reklamę, np loginową, PTC, bannerową itd

WAŻNE: Jeśli polecony kupuje paczki reklamowe z procesora, wtedy prowizję otrzymujesz na Cash Balance (do wypłaty lub do zakupu własnych paczek), ale jeśli kupuje ją z zarobków uzyskanych w programie, wtedy prowizja wpada do Comission Balance i można ją przeznaczyć tylko na zakup nowych paczek.

Limity wypłat w MyPayingCryptoAds:

Od 8 kwietnia 2017 w programie nie można wypłacić więcej niż 200% – czyli dwukrotność tego, co się samemu wpłaciło do programu!

Przykład: jeśli kupisz Adpacki za 0.1 btc, to potem możesz wypłacić maksymalnie 0.2 btc.

Jeśli wypłacimy już 2 razy tyle, ile wpłaciliśmy, to wówczas nasze Adpacki przejdą w stan PAUZY (nie będą naliczać) do momentu aż nie dodamy nowych środków z procesora lub nie kupimy paczek za prowizje. Po dodaniu środków nasze Adpacki „zpauzowane” plus nowe Adpacki kupione za depozyt – zaczynają znów pracować = naliczać (oczywiście po wyklikaniu reklam).

Środki z prowizji od poleconych przeznaczone na zakupy Adpacków będą zwiększać limit do wypłaty, czyli: jeśli Twój polecony kupi Adpacki z nowych środków to możesz to albo wypłacić od razu (bez żadnych limitów), albo kupić za to paczki i wtedy Twój limit do wypłaty wzrośnie razy 2.

Pozostałe informacje o programie:

Produkty reklamowe w MPCA poza Adpackami to: Login Ads (reklama, którą zobaczy każdy, kto zaloguje się do programu), Rotating/Static/PPC Banner Ads (bannery wyświetlane wewnątrz programu, w różnych miejscach panelu), Text Ads (reklamy tekstowe wyświetlające się w panelu, po lewej stronie, poniżej zakładek), Traffic Exchange Ads (punkty wymiany ruchu w reklamach do od-surfowania) oraz Cashlink Ads (reklamy płatne za kliknięcie, kierowane na ustawiony przez siebie banner).

Procesory płatnicze: Bitcoin (można płacić bezpośrednio ze swojego portfela, np. w Blockchain lub przez Coinpayments).

Moje konto w programie:

Moje konto w programie MyPayingCryptoAds (stan z 01.05.2017)

Moja strategia działania w MyPayingCrypto:

Strategia jest bardzo prosta:

 1. Sprawdzam jakie jest minimum do wypłaty w danym programie. W MyPayingCryptoAds jest to 0.01 btc.
 2. Dochodzę do poziomu na którym osiągam w programie 0.01 btc dziennych naliczeń.
 3. Raz w tygodniu w wybrany dzień wypłacam sobie swoje dzienne naliczenia w wysokości 0.01 btc.
 4. W ten sposób moje konto w programie cały czas się buduję (czyli cały czas dokupuję Adpacki z naliczeń) ale również wypłacam część dla siebie.
 5. W miarę jak zwiększają się moje dzienne naliczenia zwiększam też sumę jaką sobie raz w tygodniu wypłacę. Jeżeli naliczenia będę mieć 0.02 btc dziennie to co tydzień będę wypłacać z programu 0.02 btc, 0.05 btc dziennych naliczeń = tygodniówka w wysokości 0.5 btc itd.

Każdy nawet z małym wkładem może to robić: zacząć działać, zarabiać i wypłacać.

W MyPayingCryptoAds mój wkład wynosił 0.07 btc (kupiłam 7 Adpacków po 0.01 btc) – były to pieniądze wypłacone z zarobionych w innym moim programie: TheAdsTeam. Dzięki polecaniu i reinwestowaniu, dziś moje naliczenia w MPCA wynoszą już 0.09 btc  dziennie. Niedługo zastosuję strategię i zacznę wypłacać sobie tygodniówki.

Oczywiście jeśli ktoś ma większy wkład, większe naliczenia to może więcej wypłacać, np. raz na tydzień sumę dwudniowych swoich naliczeń lub nawet codziennie może wypłacać. Wszystko zależy od strategii jaką kto sobie opracuje.

Rejestracja

Rejestracja w programie jest darmowa. Rejestracja następuje z linku sponsora (osoby wprowadzającej do programu). Rejestrując się z mojego linka możesz liczyć na moją pomoc w programie. Rejestrując się z mojego linka – twoim sponsorem będę ja czyli Sponsor : 31761 – Malgorzata79

Tutaj możecie zarejestrować się do programu MPCA z mojego reflinka:

Rejestracja do MyPayingCryptoAds: KLIKNIJ TUTAJ

a rejestrując się koniecznie należy podać adres mailowy na gmail.com Potwierdzenie rejestracji – na podany adres zostanie przysłany email z linkiem, aby aktywować konto.

W programie nie wolno zakładać kont z tego samego numeru IP, obowiązuje zasada jedno konto IP na jedno gospodarstwo domowe.

Strona rejestracji do MyPayingCryptoAds

*Rejestrując się z mojego linka do  w/w programu, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>