Platforma MX.World

mxworld1

Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Jedną z najprostszych jest zarabianie w programach/platformach zwanych Revenue Share (w skrócie Revshare). Revshare to program dzielący się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam lub innych źródeł. Przede wszystkim Revshare to świetne narzędzia reklamowe. Firmy Revshare sprzedają usługi reklamowe, użytkownicy je wykupują, a programy dostarczają im produkt w postaci wyświetleń ich strony i banerów na całym świecie. W ten sposób zdobyty ruch pomaga w polecaniu innych projektów, czy biznesów w które jesteśmy zaangażowani, poprawia pozycję w Google i daje nam większą oglądalność naszej strony lub bloga.

Obecnie jednym z programów typu Revshare, w którym zarabiam i reklamuję mojego bloga jest MX.World.

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

 Czym jest MX.World?

MX.World to platforma skupiająca w sobie wszystkie dziewięć internetowych biznesów Jamesa Lee Valentina, które przynoszą zyski od 7 lat. Celem utworzenia MX.World jest myśl: „MX.World pomaga Tobie pozyskać nowych partnerów do Twoich pozostałych programów”. 17 września na Evencie we Wrocławiu James Lee Valentine przedstawił nowa odsłonę MXRevshare czyli MX.World. Jest to połączenie dotychczasowego programu MXRevshare z Matrycami co jeszcze bardziej uatrakcyjnia program.

MX.World oficjalnie wystartował 1 listopada 2016r.

Mx.World skupia w sobie wszystkie dotychczasowe biznesy Jamesa Lee Valentina:

  • programy matrycowe: MX20, MXM, MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9
  • oraz MxRevShare.

Mx.World pozwala użytkownikom na korzystanie ze wszystkich powyższych biznesów, w jednym miejscu.

James Lee Valentine

Kim jest James Lee Valentine?

Właścicielem MX.World jest James Lee Valentine, autor ponad 60-ciu książek które zostały wydane w ponad 15 krajach świata (informacja z Amazona) opartych na własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i osobistych doświadczeniach w marketingu. James Lee Valentine to doświadczony biznesmen urodzony w Wielkiej Brytanii, obecnie milioner mieszkający na Filipinach, założyciel dziewięciu programów zarobkowych MX (seria programów MillionaireX, w skrócie MX).

MXRevShare (obecnie MX.World) powstał na początku listopada 2015, a programy jego twórcy pozwalają już zarabiać ludziom na całym świecie od 5 lat, dlatego z dużym prawdopodobieństwem również MX.World pozwoli na długodystansowe zarabianie. Poza tym sam James Lee Valentine chciałby aby do 2020 roku wszystkie jego programy zgromadziły 1 milion zadowolonych użytkowników.

Książki Jamesa Lee Valentine

Program cieszy się dużym powodzeniem wśród Polaków ze z względu na transparentność jego właściciela jak i Admina technicznego, którym jest Janus Nowak (urodzony w Polsce, mieszkający w Niemczech), którego można znaleźć na Facebooku, gdzie odpowiada na pytania na oficjalnej grupie MX.World i informuje na bieżąco o wszelkich nowościach w programie.

Rejestracja do MX.World: KLIKNIJ TUTAJ

Jak działa program?

Aby zacząć zarabiać należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPack). Po zakupie nabywasz prawo do odpowiedniej ilości (w zależności od rodzaju pakietu reklamowego) wyświetleń swojej reklamy. Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia bonusu należy obejrzeć 10 reklam dziennie. Aby osiągać większe korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).

MX.World jest doskonałym programem do reklamowania innych biznesów, stron, blogów. ​Zakupujesz pakiety reklamowe i cieszysz się ze wzrostu odwiedzin/sprzedaży na Twojej stronie. Zakupujesz minimum jeden pakiet reklamowy – oglądasz 10 reklam dziennie i osiągasz jako bonus %-towy udział w naliczeniach opartych o zysk firmy.

(Możliwe jest posiadanie jednego konta na domostwo).

​Wysokość Twojego Bonusu w MX.World jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks). Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

Otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga rejestracji nowych Partnerów oraz sprzedaży produktów!

​Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma oraz od od opłaconego w każdym miesiącu członkostwa.

​Proszę pamiętać, że kupujemy produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są tu gwarantowane!

Trzy rodzaje pakietów reklamowych (Adpacks):

W MX.World można wykupić pakiety reklam w USD, w Euro oraz w Bitcoin.

​Pakiety reklamowe (Adpacki) umożliwiają promocję swoich stron internetowych oraz zarabianie na bonusie za aktywność.

W programie MX.World brak jest stałych naliczeń. Od grudnia 2016 MX.World dzieli się z użytkownikami wyłącznie autentycznymi zyskami z kupionych w nim codziennie reklam. Jeśli np. jednego dnia w firmie zostaną zakupione reklamy za 1000$ to kwota ta jest dzielona na wszystkie aktywne adpacki w systemie i rozdzielana między użytkowników zgodnie z posiadaną opłata członkowską.

Warunkiem uzyskania Bonusu jest obejrzenie raz dziennie 10-ciu reklam Milionaire Ads.

Ważne:

MX.World jest firmą reklamową, więc jeśli chcesz tu działać musisz coś reklamować, to oczywiste.

Adpacki nie zarabiają na Ciebie i nie są one inwestycją lub czymś podobnym.

Zakup pakietów reklamowych (Adpacków) daje nam możliwość reklamowania swoich stron internetowych i otrzymania następujących Bonusów – na przykładzie Adpacków dolarowych wygląda to następująco:

Bonus z Adpacka za 5 $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 5,50 $, potem adpack wygasa. W jego ramach otrzymujemy 1000 odsłon swojej reklamy oraz 100 kredytów Millionaire, które również wykorzystuje się na reklamę.

Bonus z Adpacka za 25  $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 27,50 $, potem wygasa. W jego ramach otrzymujemy 5000 odsłon swojej reklamy oraz 500 kredytów Millionaire.

Bonus z Adpacka za 50 $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 55,00 $, a potem wygasa. W jego ramach otrzymuje się 10 000 odsłon swojej reklamy oraz 1000 kredytów Millionaire.

Naliczenia dzienne Bonusa nie są stałe i zależą od zysków firmy w danym dniu oraz od posiadanego przez nas członkostwa.

Naliczenia dodawane są do naszego konta raz na 24 godziny, codziennie chwilę po północy, pod warunkiem obejrzenia minimum 10-ciu reklam Milionaire Ads dziennie.

​Plusem MX.World jest to że pakiety reklamowe są tańsze. Dla osób które nie mają jednorazowo 50$ na wyłożenie ale 5$ uzbierają jest to idealne rozwiązanie – bo będą mogły przetestować system, jak również dla osób które mają obawy przed wpłacaniem własnych środków.

Rodzaje członkostwa w MX.World:

Od 1 grudnia 2016r. MX.World wprowadził płatne członkostwo, osobne dla posiadaczy Adpaków w USD, osobne dla Adpakców w Euro oraz osobne dla Adpacków w bitcoin.

Każde z typów kont członkowskich zawiera maksymalne ograniczenia ilości posiadanych adpacków, dla kont darmowych jest to możliwość posiadania: 10 adpacków mini, 15 medium oraz 25 milionaire. Na poziomie Free nie można kupić więcej adpaków niż ta podana ilość. Jeśli mamy ich więcej ale nadal chcemy zostać na poziomie free, to musimy czekasz aż wygasną. Zmieniają się także wysokości prowizji od poleconych i naliczenia dziennych bonusów.

Członkowie opłacają te poziomy członkostwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem procesorów płatniczych i portfeli BTC, tak jak to miało miejsce przy weryfikacji tożsamości (prawdziwe pieniądze to jedyny sposób, dzięki któremu każda firma może utrzymać swój plan długoterminowego rozwoju do roku 2020 i dłużej). Po dokonaniu opłaty czas wygaśnięcia członkostwa ustawia się automatycznie na kolejny miesiąc. Są to indywidualne opłaty miesięczne, nie ma żadnego abonamentu. Jeżeli członek płaci, on / ona będzie przedłużać swoje członkostwo. Jeśli nie opłaci, to spadnie do poziomu FREE.

Czy reklama w MX.World jest skuteczna? 

Moim zdaniem TAK. Promuję w MX.World strony z mojego bloga, mam dzięki temu wejścia na bloga (co jest widoczne w statystykach Google Analytics) i mam dzięki temu również zapisy do innych programów (opisanych na blogu) w których działam.

Osobom prowadzącym własny biznes, sklep internetowy, stronę, blog – zależy na jak największym ruchu internetowym.

Jeśli opłacimy kampanie reklamowe na przykład na Facebooku, w Google AdWords lub innych serwisach lub firmach reklamowych i wydamy na te kampanie reklamowe 100 zł, 500 zł, czy nawet 2000zł – nigdy nie mamy gwarancji, że dzięki tym kampaniom zarobimy pieniądze (że cokolwiek sprzedamy, pozyskamy partnerów do swojego biznesu itd.).

Natomiast w MX.World kupując pakiet reklamowy np. za 50$, nawet jeśli nic nie sprzedamy dzięki tej reklamie, to przez ?? dni działania pakietu mamy możliwość otrzymywania od firmy MX.World Bonusa za aktywność. Oczywiście nie ma gwarancji – co znaczy, że firma przyznaje bonus dobrowolnie, ale nie musi. Użytkownik, który kupuje usługę reklamy, nic więcej poza reklamą nie dostanie na 100%.

Program Partnerski

Zarabiaj sam lub z zespołem!

Rekomendowanie programu nie jest warunkiem otrzymywania naliczeń.  Jeśli jednak chcesz otrzymywać dodatkowe korzyści rekomendując program MX.World swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego zakupu do 3 poziomów w głąb swojej struktury partnerskiej.

​MX.World oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 3 poziomu. Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję.

Prowizje otrzymuje się wyłącznie wtedy, gdy nasi poleceni kupują adpacki z procesorów płatniczych. NIE z konta głównego ani reklamowego. Wysokość prowizji zależy od posiadanej opłaty członkowskiej.
Zarabiamy także 100% z cashlinks klikanych przez nasze polecone osoby

​Prowizje z poleconych NIE są doliczane osobom, które nie oglądają codziennie min. 10 reklam Milionaire Ads!

Informacje o firmie:

Firma zarejestrowana jest pod następującym adresem:

MillionaireX7 Global Incorporated
Mill Mall Tower, 2nd Floor
Wickhams Cay 1
Road Town
Tortola
British Virgin Islands 1110
Telephone: +63-939-253-3333
Email: admin@mxrevshare.com

Na czym zarabia firma:

Sprzedaż:
– AdPack
– Reklama loginowa, logoutowa
– Kredyty
– Stałe reklamy
– PTC reklamy
Sprzedaż produktów edukacyjnych:
– ebooki, emial, video

Zabezpieczenia firmy:

Jednym z najważniejszych zabezpieczeń firmy jest to, że 50% środków zawsze są trzymane „offline” czyli nie na żadnym procesorze tylko na prywatnym koncie. Więc w razie jakiś kłopotów, z którymś z procesorów (przypadki znane z PayPalem) zapas w wysokości 50% wszystkich dochodów jest na prywatnym koncie.
• Korzystanie z trzech procesorów płatniczych: Payza, STP, Perfect Money.
• Rezerwy online 4x tego co potrzebne na wypłaty. James woli trzymać większość funduszy na prywatnym koncie żeby nie być od nikogo zależnym. W każdej chwili może wspomóc wybrany procesor ze swoich środków prywatnych.
• Budowanie wielkiej rezerwy „offline”.
• Programy matrycowe: MX20, MXM, MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9.
• Sprzedaż innych materiałów.
• Wizją Jamesa jest aby wszystkie jego programy płaciły do 2020 roku.

Nowości w programie

Program cały czas się rozwija i pojawia się w nim sporo nowości korzystnych zarówno dla uczestników jak i dla reklamodawców, m.in.:

​1. W programie mamy możliwość zarobienia dodatkowych centów poprzez klikanie płatnych reklam, tzw. PTC ADS (pojawiają się one wtedy, gdy wykupią je reklamodawcy, a ich ilość nie jest w żaden sposób gwarantowana).

​2. Można „wylosować sobie” poleconych – w programie jest tzw. Randomizer i każda osoba która dołącza do programu bez sponsora jest losowo przydzielana aktywnym użytkownikom. Randomizer działa w przypadku osób rejestrujących się bezpośrednio w programie, bez linka polecającego, tak że zostają one automatycznie przydzielone pod osobę, która działa już w programie. Dodatkowo pierwszeństwo wpadających w taki sposób osób poleconych, mają Ci, którzy nie posiadają jeszcze żadnych poleconych w swojej linii oraz Ci, którzy dodatkowo zakupili jakieś paczki reklamowe w programie.

​3. W programie wprowadzono bardziej dopasowane targetowanie reklam – ustawiając reklamę Milionaire Ads można wybrać czy kieruje się ją do wszystkich (EN), do Polaków (PL), Niemców (DE), czy np. na Węgry (HU).

​4. Żeby otrzymywać wypłaty, prowizje i naliczenia należy dokonać weryfikacji tożsamości ! Jest ona płatna, kosztuje 5€ (płatność z procesora).

​5. Od listopada jest możliwość zarabiania również w Euro ( € ), do MxWorld została dodana platforma do zarabiania w euro, a w styczniu dojdzie platforma w Bitcoin. Adpacki reklamowe w EURO: dostępne w 5 różnych wariantach cenowych (od 5€, przez 10 €, 25 €, 50 € po 100 €). Naliczenia rabatów są tutaj procentowo takie same jak w przypadku adpacków w USD.

6. W styczniu dojdzie platforma w Bitcoin oraz Mx Game – nowa usługa, dzięki której będzie można również grać z innymi użytkownikami w gry online i w tym czasie zarabiać na ich kolejnych levelach (tu na razie nie ma więcej szczegółów, ale brzmi ciekawie).

​7. W grudniu dojdzie narzędzie MX.World Generizer i ze sprzedaży tych produktów (jeśli Wasi partnerzy je kupią), będzie prowizja przewidywana na dziś: 1 poziom 30%, 2 poziom 15% i trzeci poziom 5%. Prowizje te będą kumulowane na osobnym saldzie.

Rejestracja

Tutaj możecie zarejestrować się do programu MX.World z mojego reflinka: 

http://bit.ly/2eEUMXw

a rejestrując się koniecznie należy podać adres mailowy na gmail.com

Zapisując się do w/w programu będziemy też potrzebowali posiadać procesor płatniczy. Obecnie, dwa najpopularniejsze i najbardziej polecane są procesory PAYZA oraz SolidTrust - nieskomplikowane w użyciu i posiadające polską wersję językową.

W programie nie wolno zakładać kont z tego samego numeru IP, obowiązuje zasada jedno konto IP na jedno gospodarstwo domowe.

*Rejestrując się z mojego linka do  w/w programu, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share – Pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

3 przemyślenia na temat “Platforma MX.World”

  1. To nie jest takie skomplikowane..:)

    1. Masz ochotę spróbować? Czy może już działasz w MX ?

  2. Tak, to jeden ze zdecydowanie ciekawszych programów, na których można dorobić nieco grosza przez internet. W 10 dni 5$ – nie jest źle jak za parę chwil poklikania.:)
    Bardzo fajny opis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>