FILMY

Wszystkie poniższe filmy są powiązane z moim kanałem na YouTube

Pierwszy filmik – to zamek Pollerton Castle – wpis o zamkach cieszy się zainteresowaniem, a po drugie zamek Pollerton znajduje się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i mogę „na nim poćwiczyć” nakręcenie pierwszego filmiku… zobaczymy jak mi to wyjdzie…

Tak oto wyszedł mój pierwszy filmik :D

Jest to zamek Pollerton Castle, muzyka: Fryderyk Chopin – Funeral march.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Pollerton Castle Kliknij tutaj

Mój drugi amatorski filmik pokazuje Drzewo Wolności.

Liberty Tree, muzyka: John Aherne & Jolly Beggermen – Follow Me Up To Carlow.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Liberty Tree  Kliknij tutaj

Każdy kolejny filmik wychodzi mi coraz lepiej :)

Łabędzie nad rzeką Barrow, muzyka: Swan Song

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o River Barrow  Kliknij tutaj

Zastanawiam się nad obiektem do następnego filmiku, czy mogłaby to być Katedra w Carlow?, czy może Carlow Castle?

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

4 przemyślenia na temat “FILMY”

 1. ~elma pisze:

  Marsz żałobny Chopina?, dlaczego akurat ten utwór?
  Z irlandzkimi klimatami mnie się kojarzy Preludium Deszczowe :)
  Próbuj dalej, powodzenia

  1. Myself pisze:

   No właśnie tak czekałam czy ktoś zapyta o to dlaczego wybrałam akurat Funeral march :) Odpowiedź bardzo prosta, funeral oznacza też pogrzeb a zamek Pollerton Castle jest obecnie domem bogatego właściciela zakładu pogrzebowego. Na filmiku są zbliżenia na małą i większą tabliczkę z napisami: Funeral Home. Dlatego idealnie mi tutaj pasuje ten utwór, ale do kolejnego filmu byc może wykorzystam jakoś „deszczową melodię”.

 2. ~Janusz pisze:

  Halo, już do Ciebie pisałem że brak mi szczegółowych zdjęć różnych obiektów ale mam jeszcze inne pytanie.Czy czasami w tym mieście nie ma innych obiektów oprócz kościołów i zamków???Na przykład obiektów sportowych jak stadiony piłkarskie,hale sportowe,baseny ,pływalnie itp??? Na pewno było by dużo chętnych do oglądania.

  1. Myself pisze:

   Oczywiście że są w Carlow obiekty sportowe, tj stadion piłkarski. Carlow jest znane z klubów golfowych przede wszystkim jest tu Carlow Golf Club który jest gospodarzem wielu prestiżowych turniejów od początku swojego istnienia czyli od 1899 roku – napisze o nim w przyszłości. Jest też Klub wioślarski z 1859 roku – o którym napisze niedługo przy okazji wpisu o rzece Barrow i moim ulubionym miejscu w Carlow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>