Darmowe Bitcoiny

work bitcoiny

Programy tj. FutureAdpro lub TheAdsTeam udostępniają możliwość płatności w BTC (bitcoinach)

Czym jest Bitcoin

Wg Wikipedii: Bitcoin jest to kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku przez osobę (bądź grupę osób) o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Bitcoiny mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w formie pliku portfela lub przetrzymywane w prowadzonym przez osoby trzecie zewnętrznym serwisie zajmującym się przechowywaniem takich portfeli. W każdym z tych przypadków bitcoiny mogą zostać przesłane do innej osoby przez Internet do dowolnego posiadacza adresu bitcoin. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych czasem satoshi.

Bitcoin to innowacyjna waluta Internetu, waluta zdecentralizowana czyli bez centralnej instytucji emisyjnej, niezależna od banków, rządów i instytucji. Waluta nieznająca granic, dostępna wszędzie tam gdzie dostępny jest Internet (lub telefonia komórkowa). Bitcoin jest walutą którą możesz błyskawicznie wysłać do dowolnego miejsca na świecie z ominięciem banków i pośredników a co za tym idzie kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.

1 BTC = 1016$ (stan na 22.03.2017)

Darmowe Bitcoiny

Bitcoiny można sobie uzbierać za darmo. W internecie jest mnóstwo specjalnych stron na których mamy możliwość zdobycia darmowych bitcoinów, wymaga to tylko poświęcenia własnego czasu na wyklikanie sobie potrzebnej ilości bitcoinów czyli tzw. satoshi – ułamkowej część bitcoina.

Twój Portfel Bitcoin

Pierwszą rzeczą którą należy wykonać aby zacząć posługiwać się bitcoinami jest założenie swojego portfela bitcoin. Portfel będzie służył nam do przechowywania bitcoinów oraz do wykonywania przelewów. Polecam założenie bezpłatnego konta na stronie CoinPayments (
https://www.coinpayments.net
)
.

Zakładamy konto na CoinPayments – klikamy w prawym górnym rogu w  przycisk Sign Up. W formularzu jaki się pojawi wypełniamy odpowiednie pola, wybieramy naszą strefę czasową (Warsaw), przepisujemy kod z obrazka, zaznaczamy obie opcje i klikamy Register. Otrzymamy maila z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć aby dokończyć rejestracji. Kolejno zostaniemy przeniesienie do strony logowania gdzie logujemy się do serwisu. Logowanie jest dwuetapowe i po podaniu loginu i hasła na nasz e-mail wysyłany jest kod który należy skopiować i wkleić.

Najważniejsza jest zakładka Dashboard i Your Wallet, w której dokonujemy operacji na zgromadzonych środkach. Po kliknięciu w to menu pojawi się długa lista obsługiwanych kryptowalut. W każdej z nich możemy przetrzymywać tu środki. Po prawej stronie dla każdej waluty mamy zielony przycisk, który rozwija dodatkowe menu.

Deposit / Receive: Pozwala na otrzymywanie środków na nasze konto w CoinPayments. Po pierwszym wywołaniu tej opcji musimy skonfigurować nasz(e) adres(y) BTC. Po kliknięciu w Add New Deposit Address wygeneruje się on wraz z kodem QR automatycznie. Możemy tu ustalić opis (Add Label) oraz dokonać natychmiastowego depozytu za pomocą zainstalowanego klienta. Adresów możemy posiadać więcej, każdy dla innego celu.

Send / Withdraw: pozwala na dokonywanie wypłat naszych środków. Ustalamy tu kwotę wpłaty w BTC lub w USD (według aktualnego kursu serwisu), mamy podaną informację o prowizji. W polu Bitcoin address wpisujemy adres BTC docelowy, poniżej możemy wprowadzić notatkę widoczną tylko nam.

Swój indywidualny adres portfela, składający się z ciągu liter i cyfr, np.: 3AKdSKE8JfFHqvwyDM5XojTo4yA2u8sWrS, będziemy kopiować i podawać na stronach służących do zbierania darmowych bitcoinów.

Strony do zbierania darmowych Bitcoinów

Poniżej podaję sprawdzone i przetestowane przeze mnie strony (działają od dawna i wypłacają w terminie), na których można zbierać darmowe bitcoiny. Zbieramy je w satoshi czyli ułamkowej części bitcoina.

FreeBitcoin

Obecnie jedna z najlepszych stron do zdobycia darmowych Bitcoinów! Jeden z najdłużej działających, najbardziej lubianych i najbardziej rozbudowany o dodatkowe funkcje kranik.

Rejestrujemy się podając adres e-mail oraz swój adres portfela blockchain. Po zalogowaniu się, scrolujemy stronę w dół, szukamy i klikamy przycisk CLAIM YOUR FREE BTC NOW – pojawi się captcha którą wypełniamy i klikamy przycisk ROLL! co rozpoczyna losowanie liczby. Ilość bitcoinów jakie otrzymamy zależy od wylosowanej liczby, według przykładowej tabeli:

 

Tabela ta zmienia się każdego dnia, są inne liczby i ilości bitcoinów. Bitcoiny możemy tutaj losować co 60 minut. Przelew z FreeBitcoin na nasz portfel blockchain zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 30000 satoshi (ułamkowej części bitcoina), przelewy są realizowane w każdą niedzielę. Licznik do wypłaty można podejrzeć klikając u góry zielony przycisk „Withdraw”. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Na stronie FreeBitcoin jest zakładka REWARDS, w której mamy kilka zakładek z bonusami. Zakładki które nas interesują to przede wszystkim: REWARDS POINT BONUS oraz FREE BTC BONUS. Aby skorzystać z dodatkowych przywilejów wylosowania większej ilości bitcoinów możemy sobie wykupić punkty FREE BTC BONUS, żeby je wykupić, musimy mieć odpowiednią ilość REWARD POINTS, które są dodawane podczas każdego losowania bitcoinów (2 REWARDS co godzinę).

Tak więc, sprawdzamy ile uzbieraliśmy REWARDS POINTÓW do tej pory i jak mamy wystarczająco  to możemy sobie wykupić dodatkowy bonus wylosowanych bitcoinów: za 32 RP jest to dodatkowe 10% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 160 RP jest to dodatkowe 50% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 320 RP jest to dodatkowe 100% bitcoinów przy każdym losowaniu, za 1600 RP jest to dodatkowe 500% bitcoinów przy każdym losowaniu i za 3200 RP jest to dodatkowe 1000% bitcoinów przy każdym losowaniu. Każdy Bonus jest ważny przez 24 godzin od momentu kupieniu.  REWARD POINT można sobie dokupić np. 12 RP = dodatkowy 1 RP przy każdym losowaniu, 120 RP = dodatkowe 10 RP przy każdym losowaniu.

W marcu 2017 we FREEBITCOIN została dodana nowa zakładka – EARN BTC. O co w niej chodzi? Możemy teraz otrzymywać dzienne odsetki/naliczenia od naszej sumy Bitcoinów które mamy na koncie FreeBitcoin. Naliczenia są w wysokości 0.0109589% dziennie (roczna stopa procentowa wynosi 4.08%). Naliczenia odbywają się codziennie w przypadkowym czasie aby uniknąć kombinowania przez użytkowników który wpłacali by przed naliczeniami a wypłacali po naliczeniach i potem znów ponownie wpłacali przed naliczeniami.  4,08 % w skali roku nie brzmi może zachęcająco, ale w porównaniu do jakiejś lokaty w Banku to nie jest źle.

Rejestracja do FreeBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

Freebitcoin – strona do zbierania darmowych bitcoinów.

Moon Bitcoin

Drugą najlepszą i bardzo wygodną stroną do zbierania darmowych Bitcoinów jest dla mnie Moon Bitcoin. Logujemy się podając swój adres portfela blockchain. W wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit”. „Księżycowy Kran” jest trochę inny od niżej opisanych ponieważ tutaj to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe bitcoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze satoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, według przykładowej tabeli:

Claim Time Payout
5 minutes 12 satoshi
10 minutes 22 satoshi
15 minutes 30 satoshi
30 minutes 46 satoshi
1 hour 67 satoshi
4 hours 119 satoshi
1 day 210 satoshi
4 days 298 satoshi
1 week 337 satoshi
4 weeks 447 satoshi

Najlepiej jest wchodzić na Moon Bitcoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie bitcoiny. Aby zebrać naliczone btc klikamy przycisk „claim now”, a następnie tak jak przy logowaniu – w wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit” a wtedy satoshi dopiszą się do naszego konta. Przelew z Moon Bitcoin na nasz portfel blockchain zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 25000 satoshi (ułamkowej części bitcoina), przelewy są realizowane w każdą sobotę – niedzielę. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo w Moon Bitcoin są bonusy, np.: bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do Moon Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

Moon Bitcoin – strona do zbierania darmowych bitcoinów.

BoxBit

NOWOŚĆ NA BLOGU!

Do BoxBit logujemy się podając adres swojego portfela blockchain i gotowe. Co 10 minut można tu zdobywać od 6 do 55556 satoshi. Klikamy przycisk SELECT BOX i pokazuje nam się 25 skrzyń. Musimy wybrać którąś ze skrzyń – klikamy na wybraną skrzynię i wówczas pokaże się na niej ilość satoshi jaka się w niej kryła. Następnie mamy możliwość zachować tą odkrytą ilość satoshi – klikamy wtedy przycisk TAKE satoshi i rozwiązujemy captcha albo druga możliwość to przycisk TRY SECOND CHANCE i ponowne wybieranie skrzyni w której są ukryte satoshi. Po drugim odkryciu ilości satoshi z wybranej skrzyni klikamy przycisk „next” i rozwiązujemy captcha. Do naszego konta dopisywana jest wówczas ilość satoshi z drugiego wyboru skrzyni. Poza tym co 30 losowań mamy losowanie bonusowe o którym informuje nas „Buśka” w prawym górnym rogu. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 20% z losowań osób poleconych. A wypłaty są realizowane raz w miesiącu w weekend automatycznie powyżej 20000 uzbieranych satoshi, na stronie w zakładce CASHIER pojawia się data najbliższej wypłaty.

Rejestracja do BoxBit: KLIKNIJ TUTAJ

BoxBit – strona do zbierania darmowych bitcoinów

BitsForCliks

Najszybszy sposób, aby uzyskać darmowe Bitcoiny! BitsForClicks jest to Bitcoin PTC (najstarsza strona typu Bitcoin PTC w internecie, działa już ponad 2 lata i ma 420 699 aktywnych użytkowników). Otrzymujemy tu satoshi za kliknięcia w reklamy 10-20-30-40 sekundowe. Nowe reklamy pojawiają się na naszym koncie codziennie. Można zdobyć ponad 3000 satoshi dziennie. Dziennie mamy przydzielonych około 30-35 reklam o wartości od 70 do 550 satoshi. Przelew satoshi z Bits For Click na nasz portfel możemy zlecić po uzbieraniu 15000 satoshi (przelewy są realizowane w każdy poniedziałek). Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 10% z kliknięć osób poleconych.

Rejestrujemy się podając username, adres e-mail i adres portfela blockchain, następnie potwierdzamy link, który otrzymamy na maila. Aby otrzymać satoshi > klikamy w górnym menu zakładkę „View Ads” > następnie kilkamy w którąś z reklam z listy (przy każdej reklamie podana jest ilość satoshi jaką za obejrzenie tej reklamy otrzymamy) > rozwiązujemy captcha i klikamy „Verify”.

Rejestracja do BitsForCliks: KLIKNIJ TUTAJ

BITS FOR CLIKS – strona do zbierania darmowych bitcoinów.

BTCClicks

Strona działająca na podobnej zasadzie co BitsForClicks > zarabiamy Bitcoiny za klikanie w linki z reklamami. Otrzymujemy tu satoshi za kliknięcia w reklamy 10-20-30-40 sekundowe. Nowe reklamy pojawiają się na naszym koncie codziennie. Można zdobyć około 1500-2000 satoshi dziennie. Dziennie mamy przydzielonych około 20-25 reklam o wartości od 40 do 150 satoshi. Przelew satoshi z BTCClicks na nasz portfel możemy zlecić po uzbieraniu 10000 satoshi (przelewy są realizowane w przeciągu 24 godzin).

Rejestrujemy się podając adres e-mail, następnie potwierdzamy link, który otrzymamy na maila. Aby otrzymać satoshi > klikamy w górnym menu zakładkę „Surf Ads” > następnie kilkamy w którąś z reklam z listy (przy każdej reklamie podana jest ilość satoshi jaką za obejrzenie tej reklamy otrzymamy) > rozwiązujemy captcha i satoshi dopisują się do naszego konta. Zamykamy stronę i przechodzimy do następnej reklamy, a przy reklamach już obejrzanych pojawi się napis „Clicked”.

W BTCClicks można mieć konto standard – darmowe, lub opłacić konto premium, wtedy zyskuje się 200% z własnych kliknięć i do 80% z kliknięć poleconych. Na stronie jest dostępny kalkulator, który pozwala sobie obliczyć czy to się opłaca i kiedy. Jest tu także możliwość wynajęcia poleconych.

Rejestracja do BTCCliks: KLIKNIJ TUTAJ

BTCClicks – strona do zbierania darmowych bitcoinów.

Bonus Bitcoin

W Bonus Bitcoin można otrzymać do 5000 Satoshi co 15 minut (aktualna średnia wynosi 88 Satoshi). Rejestrujemy się podając adres e-mail a następnie wystarczy wypełnić kod captcha i kliknąć na przycisk „Claim now!”.

Około północy (UTC) każdego dnia do naszego konta Bonus Bitcoin automatycznie dodaje codziennie dodatkowy bonus! Bonus ten będzie wynosił 5% sumy wszystkich uzbieranych satoshi oraz otrzymanych prowizji z kliknięć osób poleconych w ciągu ostatnich 72 godzin (3 dni). Aby otrzymać bonus należy wykonać co najmniej jeden „Claim” w ciągu poprzedniego dnia. Nie ma ograniczeń co do kwoty bonusa – im więcej zarabiasz, tym większy jest bonus!

Przelew satoshi z Bonus Bitcoin na nasz portfel blockchain możemy wykonać po uzbieraniu 10000 satoshi i otrzymamy go w ciągu 24 godzin. Dodatkowo możemy otrzymać 2% premii za jednorazowe wypłacenie co najmniej 100.000 Satoshi i 5% premii za jednorazowe wypłacenie co najmniej 1.000.000 Satoshi. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Rejestracja do BonusBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

Bonus Bitcoin – strona do zbierania darmowych bitcoinów.

Claim BTC

Logujemy się podając adres swojego portfela blockchain. Klikamy GET FREE BTC RIGHT NOW! Odznaczamy captcha i klikamy przycisk CLAIM FREE BTC NOW. Otrzymujemy około od 18 do 46 satoshi za każde CLAIM. Zbieramy – klikamy co 20 minut. Czasami pojawiają się dodatkowe bonusy – są to dodatkowe satoshi lub skrócenie czasu oczekiwania od jednego zbierania do drugiego. Przelew satoshi z Claim BTC na nasz portfel blockchain możemy wykonać po uzbieraniu 20000 satoshi i otrzymamy go bardzo szybko – nawet do 5 minut. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo otrzymujemy bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 3%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do ClaimBTC: KLIKNIJ TUTAJ

Claim BTC – strona do zbierania darmowych bitcoinów

Take Free Bitcoin

Strona bardzo podobna do Claim BTC. Logujemy się podając adres swojego portfela blockchain. Klikamy GET FREE BTC RIGHT NOW! Odznaczamy captcha i klikamy przycisk CLAIM FREE BTC NOW. Otrzymujemy od 7 do 19 satoshi za każde CLAIM. Zbieramy – klikamy co 5 minut. Czasami pojawiają się dodatkowe bonusy – są to dodatkowe satoshi lub skrócenie czasu oczekiwania od jednego zbierania do drugiego. Przelew satoshi z Claim BTC na nasz portfel blockchain możemy wykonać po uzbieraniu 20000 satoshi i otrzymamy go bardzo szybko – nawet do 5 minut. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo otrzymujemy bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 3%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do TakeFreeBitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

Take Free Bitcoin – strona do zbierania darmowych bitcoinów.

Easy Bitcoin Faucet

Strona bardzo podobna do Claim BTC i Take Free Bitcoin. Logujemy się podając adres swojego portfela blockchain. Klikamy GET FREE BTC RIGHT NOW! Odznaczamy captcha i klikamy przycisk CLAIM FREE BTC NOW. Otrzymujemy od 9 do 29 satoshi za każde CLAIM. Zbieramy – klikamy co 10 minut. Czasami pojawiają się dodatkowe bonusy – są to dodatkowe satoshi lub skrócenie czasu oczekiwania od jednego zbierania do drugiego. Przelew satoshi z Claim BTC na nasz portfel blockchain możemy wykonać po uzbieraniu 20000 satoshi i otrzymamy go bardzo szybko – nawet do 5 minut. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 25% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo otrzymujemy bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 3%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do EasyBitcoinFaucet: KLIKNIJ TUTAJ

Easy Bitcoin Faucet – strona do zbierania darmowych bitcoinów / Moje konto z Bonusem 82% za codzienne logowanie się.

Field Bitcoin

Strona bardzo podobna do Moon Bitcoin. Logujemy się podając swój adres portfela blockchain. W wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit”. W Field Bitcoin to My decydujemy jak często będziemy w nim zbierać darmowe bitcoiny. Po zalogowaniu widzimy jak nasze satoshi stopniowo przybywają i możemy je zebrać co 5 minut, co 10 minut, co godzinę lub raz dziennie, według przykładowej tabeli:

Claim Time Standard Payout
5 minutes 30 satoshi
10 minutes 45 satoshi
15 minutes 55 satoshi
30 minutes 80 satoshi
1 hour 120 satoshi
4 hours 200 satoshi
1 day 350 satoshi
4 days 360 satoshi

Najlepiej jest wchodzić na Field Bitcoin dwa lub trzy razy dziennie i zyskać „samo uzbierane” w tym czasie bitcoiny. Aby zebrać naliczone btc klikamy przycisk „claim now”, a następnie tak jak przy logowaniu – w wyskakującej ramce klikamy przycisk „Reval” i czekamy aż pojawi się kod, który przepisujemy i klikamy „Enter” a następnie klikamy przycisk „submit” a wtedy satoshi dopiszą się do naszego konta. Przelew z Field Bitcoin na nasz portfel blockchain zostanie automatycznie wykonany po uzbieraniu 25000 satoshi (ułamkowej części bitcoina), przelewy są realizowane w każdą sobotę – niedzielę. Jest tu także program partnerski w którym otrzymujemy 50% z kliknięć osób poleconych.

Dodatkowo w Field Bitcoin otrzymujemy bonus za codzienne logowanie się, który zaczyna się od 1%, a kończy się na 100% – dzięki czemu zwiększa się ilość zbieranych satoshi, ale jeżeli nie zalogujemy się jednego dnia bonus zbieramy od początku.

Rejestracja do Field Bitcoin: KLIKNIJ TUTAJ

Field Bitcoin – strona do zbierania darmowych bitcoinów.

*Rejestrując się z mojego linka na którejś z w/w stron, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook > KLIK , FutureNet > KLIK

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: gajzler.malgorzata@gmail.com

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>