Arboretum Lifestyle & Garden Centre

 

Wpis znajduję się na nowym adresie bloga:


http://mycarlow.pl/arboretum-lifestyle-garden-centre/

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

2 przemyślenia na temat “Arboretum Lifestyle & Garden Centre”

  1. ~BashaMyWay pisze:

    Z pustymi rękami na pewno bym stamtąd nie wyszła. Nigdy nie byłam w takim centrum ogrodniczym, ale „przypadkowo” odwiedzając kwiaciarnię zawsze wracam z jakimś nowym okazem :)

  2. Coś mi się wydaje, że ten kącik dla dzieci najbardziej by mnie pochłonął, bardzo podoba mi się taka inicjatywa. Oczywiście fotka z różową owcą również podbiła moje serducho (ta niepoprawna słabość do różu). Muszę Twojego bloga polecić bratowej bo ma hopla na punkcie ogrodnictwa i myślę, że znajdzie tu dużo ciekawych rzeczy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>