Carnival Street – Carlow Arts Festival 2015

 

Wpis znajduję się na nowym adresie bloga:


http://mycarlow.pl/carnival-street-carlow-arts-festival-2015/

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

5 przemyśleń na temat “Carnival Street – Carlow Arts Festival 2015”

 1. ~Roberta.Ka pisze:

  Świetne, uwielbiam wszelkiego rodzaju uliczne festiwale, które pochłaniają nasze otoczenie i czynią je wyjątkowym! :) Dodatkowo kocham zwiedzać wszystko co tylko się da, jeśli nie mogę zrobić tego osobiście, to chociaż dzięki takim blogom jak Twój, więc kradnę do obserwowanych i będę odwiedzać. :)

  1. GOSIA pisze:

   Dziękuję, bardzo mi miło :)

 2. Uwielbiam takie wydarzenia, gdy ludzie wychodzą na ulice i prezentują różne, najdziwniejsze nawet, rzeczy. Mam wrażenie, że można być wtedy choć przez krótka chwilę bardziej spontanicznym niż na co dzień. A po za tym zawsze jest to okazja do zrobienia fajnych zdjęć. Fajny wpis, pozdrawiam!
  http://www.ladywagabunda.blogspot.com

 3. Ale tam u ciebie jest kolorowo i pięknie :) Kocham street art, a tutaj proszę nie tylko sztuka, teatr, ale nawet rękodzieło :)Ubranka na kosze na śmieci są cudowne. Przypomniała mi się akcja takiego handmadowego podlaskiego (z moich rodzinnych stron) „banksiego”, który to dziergał i ubierał nasze białostockie rzeźby. Urocze. Niesamowite są te imprezy, patrząc na twojego bloga mam wrażenie, że tam tylko jeden wielki event ciągle :)

  1. Racja :) często coś się odbywa ciekawego, jak na takie małe hrabstwo. A zdjęcie kosza w sweterku jest jednym z moich najbardziej ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>