Shamrock Plaza

 

Wpis znajduję się na nowym adresie bloga:


http://mycarlow.pl/shamrock-plaza-2/

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

2 przemyślenia na temat “Shamrock Plaza”

 1. ~elma pisze:

  Witaj, a my mamy grupę folkową, pochodzącą z Suwalszczyzny „Shamrock – folk music group”!, pięknie grają i stepują, polecam ci – posłuchaj i zobacz zespół na ich stronie, ja ich widziałam w tv, podobno często jeżdżą do Irlandii na występy, może kiedyś ich zobaczysz na żywo?
  Mamy też w stolicy na Rynku Starego Miasta Shamrocks Irish Pub, gdzie mozna zamówić 0,5 l Guinnessa za – 19 zł!
  Polak, Irlandczyk – dwa bratanki …… :)
  Budynek jak budynek, a ten siłacz?, gimnastyk?, to kto?

  1. Myself pisze:

   Witaj, cieszę się, że do mnie zaglądasz …
   Oczywiście że „budynek jak budynek”, ale w tak małym miasteczku, takie nowoczesne budynki robią wrażenie, dlatego tu zwracam na nie uwagę, bo w Warszawie to takie można znaleźć na każdym kroku, tam mijałam je bez zwracania większej uwagi. W Carlow nie ma wieżowców, większość budynków mieszkalnych to domki jednorodzinne.
   Nazwa Shamrock bardzo mi się podoba :), a ten zespół był chyba u Kuby Wojewódzkiego w programie.
   Nie wiem co to za figurka stoi przed Shamrock Plaza, ale napisze jak się dowiem co „autor miał na myśli” ustawiając właśnie tu tę rzeźbę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>