Carlow Cathedral

 

Wpis znajduję się na nowym adresie bloga:


http://mycarlow.pl/carlow-cathedral/

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

2 przemyślenia na temat “Carlow Cathedral”

 1. ~Hantorian pisze:

  Myself: Dzięki tobie jeszcze bardziej sie utwierdziłam w przekonaniu ze Carlow to naprawdę niezwykle piękne miasteczko, jedno z moich ulubionych w Irlandii obok Derry i Cork. Mam nadzieje że kiedys tak jak ty bede mogła stanąć przed tym kościołem i pokornie stawać przed jego wieką wierzą :)
  Świetny Blog-(masz promocje u rodowitych celtów załatwiona i na jednej fantastycznej celtyckiej stronie, to taki prezencik od mnie, na dobry początek poznania przez mnie tego bloga):)

  1. Myself pisze:

   Hantorian :) Poczekaj to dopiero początek mojego bloga, jeszcze wiele mam do zaprezentowania przepięknych miejsc, zabytków i budowli jakie są w hrabstwie Carlow, mam zamiar je dokładnie poznać i podzielić się wrażeniami na blogu.
   Carlow nie jest tak popularne i promowane jak inne hrabstwa w Irlandii, a mój blog jest jedyny polski blog o Carlow więc dziękuję serdecznie za promocję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>