Sandhills Shopping Centre

 

Wpis znajduję się na nowym adresie bloga:


http://mycarlow.pl/sandhills-shopping-centre/

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

2 przemyślenia na temat “Sandhills Shopping Centre”

 1. ~elma pisze:

  Witaj. Ooooo, widzę, że poprawiłas jakość zdjęć, na tyle ostre, że wypatrzyłam na górnej półce naszego Żywca! Duży wybór gatunków, ale to piwo sporo droższe niz u nas, minimum 2 euro za butelkę? (takie ceny widzę na półkach).
  A słynny irlandzki Guinness na samym dole :). Nie przepadam za ciemnym piwem, ale słyszałam o jakichś badaniach, wg których Guinness ma działanie zbliżone do aspiryny i, jak ona, pomaga zapobiegać zawałom serca. Może warto spróbować?
  Owoce też chyba sporo droższe niż u nas?
  No, ale porównując zarobki to pewnie nie jest tak drogo jak sie wydaje
  Pozdrawiam

  1. Myself pisze:

   Tak, znalazłam sposób na zamieszczanie większej ilości i lepszej jakości zdjęć.
   Ja akurat piwa nie lubię i nie piję, nie wiem jakie są ceny piwa w Polsce, ale tutaj ceny piwa, w zależności od gatunku są 6-8-10 euro za sześciopak, tak więc chyba nie takie drogie. Natomiast owoce, chleb, inne artykuły spożywcze taniej wychodzi kupować w Lidlu lub w Tesco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>