Carlow Castle

 

Wpis znajduję się na nowym adresie bloga:


http://mycarlow.pl/carlow-castle/

The following two tabs change content below.
Mycarlow.blog.pl powstał w drugim miesiącu mojego pobytu w Irlandii, a dokładnie 18 marca 2014 roku. Jest moją pamiątką z pobytu oraz przewodnikiem po Hrabstwie Carlow. Na blogu możecie wspólnie ze mną poznawać Irlandię, opisuję życie, kulturę, kuchnię, tradycje, atrakcje turystyczne, święta i wydarzenia.

5 przemyśleń na temat “Carlow Castle”

 1. ~Michał pisze:

  Bardzo fajny zamek. Czy turyści mogą wejść na baszty lub na mur?

  1. Myself pisze:

   Michale nie wiem jak sobie wyobrażasz wejście na mur/ :D
   To co zostało z zamku to jedynie fragmentu muru, a baszty wydaje mi się że są zamurowane. Można podejść bardzo blisko -z przodu zamku wejść po schodach, można obejść zamek dookoła, natomiast z tyłu jest zabezpieczony kolczastym płotem.

 2. ~Hantorian pisze:

  Właśnie w linku udostępnionym na fb napisałam że ten zamek bardzo mi przypomina walijski Harlech, tyle że tamten jest w całości-nie do zdarcia ;) Piękny jest, naprawdę robi wrażenie ;)

  1. Myself pisze:

   Masz rację Hantorian, Ja będąc na miejscu i robiąc te zdjęcia byłam pod wrażeniem jego wyglądu i rozmiarów pomimo że zostały tylko fragmenty, Carlow Castle warto zobaczyć.

 3. ~Agnieszka pisze:

  Bardzo lubię ruiny zamków. Mają niesamowitą atmosferę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>